Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen rossz testű fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rossz testű fiúval járna valaki?

Figyelt kérdés

7 évig jártam harcművészetekre,táncoltam, most kondizok egy ideje szóval nem a lustaság a baj.

Tényleg borzalmas az adottságaim és nem tudom megoldani az étrendet ami ugye döntően fontos..van esélyem így kapcsolatra? 19/F

Kb ilyen vagyok:

[link]


2015. jan. 9. 10:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom DiCaprio, de egy ilyen kérdésre nem jár Oscar, még akkor sem, ha csak ezért megtanultál magyarul
2015. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A hasizmom nagyon erős.

Csak zsíros,azért nem látszik.


Az ilyen válaszokkal kíméljetek hogy "ide meg oda gyúrjál".

Edzek.

2015. jan. 9. 11:12
 13/22 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, az L azt akarta jelenteni, hogy lány. Egyébként nem értelek, pozitív véleményt mondok, erre beszólsz?
2015. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
?
2015. jan. 9. 11:30
 15/22 anonim ***** válasza:

most komolyan belinkeled leonardo di capriot, hogy rossz testű, borzalmas adottságú pasi? ok:D

inkább magadról kellett volna képet feltenni, úgyse derülne ki, hogy ki vagy.

2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#13 vagyok


Ezt írtad: "L mint Lajos?"


Kösz szépen!

2015. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megoldani az étrended?

Egyébként ez még nem számít rossznak, és ha az állóképességed jó, nem egy ellustult, tévé előtt döglő pasi vagy, akkor teljesen jó.

21L*



*az L itt lovászfiút jelent.

2015. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Meg a Mama Hotelben lakok.

Az adottsagaim miatt nekem 100 %-os etrend kene de az nem megy. Amitol mas fejlodik nekem nem eleg.


Egyebkent kepes vagyok 12 mmp alatt szazat futni,125 kilóval tudok sorozatban felhúzni es percekig zsakolni tehat kitartassal nagy baj nincs..

2015. jan. 9. 13:53
 19/22 A kérdező kommentje:

#16

Interneten barmi megeshet.

2015. jan. 9. 13:53
 20/22 anonim ***** válasza:
#16 vagyok, és 100%-osan csaj. Ha másnak elhiszed, nekem miért nem?
2015. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!