Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaparja minden lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kaparja minden lány a füle mögé az amúgy haját, ha tetszeni akar valakinek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, és szerintem abszolút nem szexi. Több haveromat is megkérdeztem már erről, szerintük sem az. Bocs, tudom hogy alpári, de véleményünk szerint ez az igazság.
2015. jan. 9. 13:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hogy látszódjon az arca?


Számomra mondjuk alapból taszítóak azok akiknek alig látszik valami az arckból a ronda fufrujuk miatt


Az ilyen ha kritikán aluli


[link]

2015. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]


hmm,igazad lehet! :D

2015. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Gondolom ez ilyen ösztönös dolog, hogy látszódjon az arca és a nyaka. De én sose csinálom, és valóban idegesítő, amikor valaki ilyen feltűnően igazgatja a haját.
2015. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
[link] - szerintem meg ez szörnyű :D
2015. jan. 9. 13:18
 15/22 anonim ***** válasza:

#14


Ez is az amit linkelsz!


Kevés az ami tényleg jó haj.


Valahol a kettő között van a winner.


Szóval nem a plázaribis fufru meg az ridegüzletasszonyos linked közötti a legjobb.

2015. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A haj babrálása a zavar jele. Másrészt a női flört-testbeszéd egyik eleme a kéz, különösen a csukló felvillantása.
2015. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#9: [link]


:D

2015. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

#17


Tárárárá *trsh trsh*

Tárárárá *trh trsh*

Tárárárá ráráráár tárárárá...

2015. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, arra még nem gondoltál, hogy az arcba lógó hajtól maga a lány sem lát rendesen? Tetszik neki valaki - nyilván rendesen szeretné látni. Ezért rakja hátra a haját a füle mögé.
2015. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Pl. ha épen orál szex van akkor kötelező a csajnak a haját a füle mögé "kaparni"!

Ilyen hegyzetben is jobb a titokzatosság? :DDD

2015. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!