Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ebben a kategóriáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ebben a kategóriában a külsőre vonatkozó kérdésekben az itteni pasik véleményére adni?

Figyelt kérdés
Vagy annyi itt a kiéhezett szűz kocka, hogy a szex valótlan reményében csúnya lányokat/melleket/testeket is felmagasztalnak az ilyen kérdéseknél?
2015. jan. 9. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2015. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
...
2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
kiégett kiéhezett szűz kocka vagyok, de attól még maradt józan ítélőképességem. De a legtöbben nem így vannak, tehát tényleg nem éri meg
2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Persze hogy van.Mutatsd magad.
2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan hülye, aki azt hiszi, hogy ha megdicsér itt egy képet, abból szex lesz

szűz/kocka/F

2015. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nincs értelme.

Itt vannak olyanok akik az életben sose mernének egy csajt se megszólítani vagy rájuk se nézni és itt meg bármilyen csajon áradoznak, inkább az életben lévő visszaigazolásokra adj, azokból sokkal több tapasztalatot tudsz leszűrni, mint itt, ahol sokan ki se mozdulnak a szobából és csajt csak monitoron keresztül látnak :)))

2015. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát, én lány vagyok, de rengeteg ilyen kérdést látok, ahol szerintem még átlagosnak sem mondható lányokat/testrészeket ítélnek isteni szépnek. Megértem, hogy ha szeretünk valakit, el lehet fogadni, de még szeretni is a tökéletlenségeket, de ha az ember egy random képet lát, ott ez nem lehet indok..
2015. jan. 9. 14:18
 8/22 anonim válasza:
100%
igen, így akarnak végső elkeseredésükben szexet összehozni, még szánalmasabb amikor privátot is írnak :D
2015. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Hát még az itteni csajokéra... Na azokra pláne lehet hallgatni!


Ha ha ha

2015. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha az egot akarsz növelni, akkor tökéletes választás, ha ide rakod ki a képed.
2015. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!