Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok azon a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok azon a véleményen, hogy a szilveszternek semmi értelme nincs?

Figyelt kérdés

Engem nem hajt részegen feküdni az árokba, vagy berúgva szarakodni valami gagyi buliba néhány haverral, meg hasonlók...


Másrészről, miért olyan nagy cucc, ez az egész? Jön egy másik év, de most nem depis hozzáállásból, de tényleg, mi lesz más? Semmi...



2014. dec. 29. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
én akkor is tanulni fogok. vizsgaidőszak van
2014. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Vegre egy hozzam hasonlo gondolkodasu szemely :3 :)
2014. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

igazad van,

minek arra ok hogy szétcsapja magát az ember??


egész évben szét lehet.De azért jó mert ilyenkor még nagyobb kötelességnek érzem..:)

2014. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én nem érzem kötelességnek. Amúgy is keveset iszom, csak néha kívánom meg.
2014. dec. 29. 16:39
 5/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezzel én is így vagyok.
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A születésnapnak sincs. Ünnepeljük, hogy megint közelebb kerültünk a halálhoz. Éljenéljen
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Senki nem kötelez arra, hogy te is ünnepelj, nyugodtan töltheted ugyanúgy a napod / estéd ahogy akármelyik másik napot, de miért zavar, ha mások inkább szórakoznak egyet?
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, de barátokkal/pároddal jó eltölteni azt az estét.
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok odáig ezért a kötelező bulizásért. Amúgy is járok bulizni szóval nem gondolom olyan különleges napnak. Ja és igen a vizsgaidőszak miatt aznap én is tanulhatok..

20/N

2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi értelme, csak a szomorkodásomról fog szólni az este.
2014. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!