Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén van ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén van ennek a barátságnak értelme?

Figyelt kérdés
Olyan 2 éve nyári szünetbe sikerült megismernem egy velem egy korú lányt,aki egyébként anyum barátnőjének a lánya és 210 km választ el minket.Együtt voltam vele 1 hétig.Facebookon régen nagyon jól eltudtunk beszélgetni,de mostanra már csak én írok rá.Én sorokat írok neki,ő meg csak néhány szót ír.Akkoriba még szerelmes voltam belé,és nagyon hiányzott,nagyon sokat gondolok rá még a mai napig is,a közös élményekre amiket együtt csináltunk.Ő a legjobb lánybarátom,de néha úgy érzem,mintha a barátnőm lenne.Ha ráírok facen akkor van úgy,hogy percek múlva ír vissza.Nagyon nagyon ritkán találkozunk egy évbe.Jó ha 2-szer látjuk egymást.Én folyamatosan tartom vele a kapcsolatot,meg küldök magamról képeket,de úgy veszem észre mintha már nem érdekelném őt.Na szerintetek?Mi legyen?Kicsit hosszúra sikeredett.

2014. dec. 24. 20:11
 1/7 RRR ***** válasza:

őt nem nagyon érdekled

neked kell eldönteni,hogy ez így jó vagy se neked

én nem folytatnám,mert utálom ha lesz---rnak

2014. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem barátság.
2014. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem haggyd őt.Próbáld meg elfelejteni,mert ha ez igy van azt jelenti,hogy ez a lány nem élvez téged.
2014. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos lekaksiz. :(
2014. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szépségének egyszerűen nem tudok ellenállni,muszáj megnéznem a profilját.Néha már úgy érzem,hogy nem tudom mit akarok,egyszer el akarom őt felejteni,de máskor meg beszélgetni akarok vele.
2014. dec. 25. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerős a szitud, bár engem is lekaksiznak, szóval túl kell tennem magam rajta
2014. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetnéd tőle. Nálam is sokszor van olyan, hogy nincs időm vagy kedvem rögtön visszaírni. Aki a gép előtt ül, az nem feltétlenül azért teszi, hogy csak és kizárólag veled foglalkozzon, lehet, hogy beszélget mással is, vagy közben tanul, filmet néz, olvasgat vagy akármi.
2014. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!