Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légy férfi! Mit jelent ez? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légy férfi! Mit jelent ez? Ti hogyan értelmezitek? Vagy ha mondjátok, mit értetek alatta?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozottabb, esetleg rámenősebb, én ilyenekre gondolnék első körben, így bármi infó nélkül. 30N
2015. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozottabb, merj kiállni magadért, ne sajnáltasd magad.
2015. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad kihasználni, ne hagyd, hogy úgy játszanak veled, ahogy az neked nem jó, meg az előzők
2015. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elvont válasz:


Ne a pénzeddel és bicepszeddel adj testi, lelki biztonságot.

2015. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ez egyéni értékrendt tükröz személyenként, ezért változó!

Nyilván nem azt, hogy vegyél rózsaszínű pólót...

Van akinek azt jelenti, hogy üsd ki az asszon fogsorát.

Van akinél azt jelenti, ne légy nyámnyila a munkahelyeden.

Egyénenként, helyzetenként mást jelent.

engem például egy hölgy régebben papucsnak titulált, mert "trendi módon" nem váltam a feleségemtől.

Ez nam azt jelenti, hogy nem vállalom fel a konfliktusokat, nem mondom el a vélemégyem.

Szerintem viszont egy igazi férfi kitart a gyermekei mellett!

Ezt egyesek gyengeségnek vélik, szerintem pedig lelépni a leg rövidebb út...

Döntsd el szabadon, hogy férfias vagyok e, ha a család miatt néha nyelem a gombócokat.

Neked mit jelent ez a kifejezés?

2015. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!