Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus férfi viselkedés ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus férfi viselkedés ez, vagy ti hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Szakítottam párommal, mert már nem éreztem jól magam mellette és rengeteg problémánk felhalmozódott a kapcsolatunkban. 8 hónapig voltunk együtt. Ez alatt az idő alatt soha nem éreztem azt, hogy igazán fontos lennék számára. Igazából nem is tudom, hogy miért voltam vele együtt ilyen hosszú időn keresztül. Mióta szakítottam vele állandóan "piszkál", azt hajtogatja, hogy nem hagyja annyiban a dolgot. Most akar figyelmes lenni, bókolni, értem akar változni, pedig miattam már nem kell. Én teljesen lezártam mindent és a döntésem végleges. Ő ezt nem fogja fel, vagy nem akarja felfogni...nem tudom. Most, hogy már "elveszített" bizonyítani akar...most érzi a súlyát annak, hogy mi volt egykor és mi van most.

Szerintetek miért nem fogadja el, hogy vége?


Köszönöm!

22/N


2013. máj. 25. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
T I P I K U S F É R F I V I S E L K E D É S ? Miért vagy ilyen buta? Az emberi faj szerinted tipikusan viselkedik? K*RVA H*LYE VAGY.
2013. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért is beszélsz még vele? Egy ideig ne találkozzatok/kommunikáljatok, tényleg zárjátok le.
2013. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha ezt így neki is elmondtad hogy te ezt teljesen lezártad és esélytelen akkor azért nem fogja fel mert hülye. Ha nem mondtad neki így el akkor pedig reménykedik hogy vissza csinálhatja az egészet. Eddig nem kellet neki figyelmesnek lenni és nem kellet veled törődnie hiszen mellette voltál akkor is amikor leszart. Most már hogy elveszített talán rádöbbent hogy mit hagyott kicsúszni a markából.

23/F

2013. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!


Köszönöm szépen a választ!

2013. máj. 25. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2013. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk nem adsz neki rá esélyt? Most dícsérjünk meg és a volt pasid meg oltsuk le? Szánalmas! Kib@szot szánalmas. Próbléma megoldásod nulla, menekülésed ötös.
2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy nem adok rá már esélyt, mert tönkre mentem mellette. És igenis, hogy pont ő az aki miatt most itt tartok...az helyett, hogy megoldanám az életemet, itt irogatok és "várom a segítséget" idegenektől, akik nem ismerik a problémát és csak leoltanak és kiröhögnek.

Miért válaszoltok ha csak még negatívabbá tesztek mindent???

Kívánok mindenkinek nyugodt és boldog életet!

2013. máj. 25. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tettél te semmit. Csak sírsz! Ne nézz már engem hülyének. Gyáva vagy! És ezt legalább szépen írtam. Ettesd magad a szövegeiddel. Hidd el ez bőven válaszolt a kérdésedre. Csak te a melléd álló szövegeket keresed.
2013. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember saját magán már nagyon nehezen tud változtatni úgy, hogy az tartós is legyen, ne csak átmeneti. Kevesebb mint 1 év alatt, ha ennyire kikészültél mellette, akkor helyesen tetted, hogy leléptél. Gondolom érzékeltetted vele a problémáidat. Ha képtelen volt időben lépni, akkor így járt, volt lehetősége, elb*szta. Nem garantálja semmi, hogy képes lenne változtatni a rossz tulajdonságain a hátra levő életében, ráadásul ha már az elején is sz*r a kapcsolat, akkor fölösleges egymáson őrlődni és próbálkozni. Mondd meg neki, hogy elég volt lezártad nem akarod, hogy többé keressen, és szakítsd meg vele a kapcsolatod.
2013. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen, hogy időt fordított rám!
2013. máj. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!