Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem TUD velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem TUD velem a barátnőm szexelni, akárhogyan is szeretem ez így nem fog menni, csak a szakítás maradt?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt. Annyit tudni kell róla, hogy bántalmazták. Fél évbe telt, hogy beszéljen róla, és még több időbe, hogy eljussunk odáig. Eddig háromszor próbálkoztunk, de minden alkalomnál elkezd sírni, így nyilván abba kell hagyni. Jár pszichológushoz, tőlem minden szeretetet, odafigyelést megkap, de ez így nem egy egészséges párkapcsolat, és nem tudom mit lehetne még tenni a szakításon kívül.
2014. aug. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretnéd, türelmesebb lennél vele...

Szóval tényleg marad a szakítás.

2014. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehetnél még türelmesebb.
2014. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább segíts neki.. most egy szakítástól még jobban összeomlana... próbáljátok megbeszélni, nyugtatgasd.
2014. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mennyi idősek vagytok, és őt hány évesen bántalmazták?


Mennyi intimitás, testi közelség, amit még szívesen fogad?


Azt engedi, hogy te kényeztesd, akár orálisan, akár máshogy, úgy, hogy csikló orgazmusa legyen?

2014. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már! A lányt megegértem, de valahol a fiút is! Ha a srác tényleg gyengéd, óvatos, türelmes, és ha a lány igazán szerelmes, akkor ez meg kellett volna oldódjon! Ettől függetlenül tényleg én is türelemre intelek, Kérdező! Kik tudnak arról, hogy ez megtörtént a lánnyal?


###A szerelmet azért dobtam be a közösbe, mert hallottam már olyan sztoriról is, mint ez, csak a csajszi megcsalta később, és utána más hapsival egyből tudott szexelni.###

2014. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!