Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetemben mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben mindenkinek van barátja. Eddig nem különösebben érdekelt, foglalkoztatott, de most nagyon egyedül érzem magam. Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Általában ha szerelmes vagyok az rosszul végződik.Három negyed éve nem voltam szerelmes.De most nagyon nagy hatással van rám amit látok.Ez úgy jön ki hogy este például az sszes életkedvem elmegy,szerintem depressziós leszek.Napközben nincs semmi bajom.Ugyérzem hiányzik mellőlem egy barát és egy legjobb barátnő.Volt már veletek ilyen?És mit léptetek?Normális ez?
2015. jan. 9. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szívesen beszélgetek veled, ha egyedül érzed magad :)
2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés,nem vagy egyedül.
2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ismerkedj, és foglald el magad különböző programokkal.
2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze..egy bno hianyzik..

Veled ellentetben meg sosem volt de hianyzik valaki mellolem..:/

2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beszélgess velem, én szeretni foglak <3
2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) lány vagyok és inkább lányokkal beszélgetnék:)
2015. jan. 9. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
néha előfordul itt is. Persze nem olyan intenzíven, mint veled. A múltkor nővérem barátnője begerjedt rám, az pl kifejezetten jól esett. Na, akkor volt kb 1-2 hét, amikor én is hasonlóan éreztem. Most megint semmi
2015. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is pont így érzek pedig még barátom is van, de nem változott a közérzetem. mondjuk ugy érzem hogy a barátom magyarul mondva le se szar... + a legjobb barátnöm 40km-re lakik tőlem és ritkán beszélünk, csak a suliba, de egy jó idelye oda sem járok betegség miatt... most mondjam azt , hogy van pasim és barátnőm és egyikse le sem szar... ez még rosszabb helyzet szerintem mint a tied...
2015. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!