Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet elmenni vele?

Figyelt kérdés

Az egyik évfolyamtársam bátyjának van egy nagyon jófej haverja, egy hónapja ismertem meg, azóta minden nap beszélünk szinte Facen.

Megkérdezte h elmennék-e vele nyáron a Balcsira kettesben. Nekem tetszik az ötlet, de most a barátnőim totál beparáztattak, hogy mi van ha elrabol vagy ilyesmik, mégiscsak 5 évvel idősebb nálam (22 éves), de elég jól ismerem, tuti nem bántana...


Szerintetek nyugodtan elmehetnék vele?

L



2015. jan. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a kérdés még.Nyárig van még jó pár hónap..Addig akármi megtörténhet...Majd ha már a közelébe kerültetek a nyárnak akkor úgy is kiderül..
2015. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanék erre semmit, mert hol van még nyár. Plusz ahhoz jobban is megkéne ismerni, nem csak facebook pötyögtetés, hanem személyesen. 1 hónap valaki megismerésére édes kevés.
2015. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ugye sejted, hogy ő valószínűleg nem csak nyaralni akar? Gondolom fel akar szedni, azt nem tudni, hogy csak arra a hétre, vagy hosszabb távra. Én előbbire tippelnék.

Messze van még a nyár, fél év alatt bármi történhet. Ismerd meg jobban.

2015. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap ismeretség alatt kétlem, hogy nagyon jól megismerted volna, rengeteg erőszakoskodót a legközelebbi barátaik is teljesen normálisnak írnak le. Ettől még nem valószínű, hogy el akarna rabolni, de remélem nem azt gondolod, hogy ő haverként gondolja ezt a kettesben eltöltött nyaralást.
2015. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon meg leszel ba**va !
2015. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!