Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 6 évvel idősebb nálam. 35 km-re lakik tőlem. Személyesen nem ismerem. Egyik barátnőm személyesen ismeri és azt mondja, hogy lenne nála esélyem csak azért, mert Ő elvileg a bunkóságáról ismert. Viszont velem nagyon is kedves és aranyos. Azt hiszem plátói szerelembe estem. Ami számomra nagyon furcsa az, hogy Ő nagyon helyes és, hogy észrevett engem. Ami szemet szúrt még nekem az az, hogy szerelmusznak hívott és szivezik. Szerintetek?

Negatívumot nem kérek.


13/L



2015. jan. 9. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig negatívumot kapsz. 13 vagy, ő 19. Gondolkozz cicus ;)
2015. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják a kor nem számít. Engem is zavar a kor különbség, de erről nem tehetek.
2015. jan. 9. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
az esélyed egyelőre 0, hogy mást ne mondjak egy 19 éves fiú nem csupán kézen fogva szeretne mászkálni egy lánnyal, amit ő szeretne azt veled egyelőre a törvény bünteti...
2015. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a mondás hogy a korkülönbség nem számít mondjuk jól működik ha 20-26, 25-31 vagy 35-41 évesek lennétek. Kiskorú vagy.
2015. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Plusz miről tudsz beszélgetni vele? Aztán még ha lenne is témátok és össze is jönnétek, hosszútávon neki lennének más igényei is amiket hát te nem tudsz és nem is szabadna kielégítened...
2015. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy 13 évesen én is azt hittem minden 18-19 éves fiú aki egyszer is rám mosolygott vagy mondott két szót már észrevett. Nem vett észre... csak kedves volt. Ennyi.
2015. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért is tartom hülyeségnek azt a felvetést, hogy lenne nála esélyem. Más részt még nem mostanra tervezem elveszteni.
2015. jan. 9. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nagyon kevés esélyed van. Az lenne a legjobb, ha elfelejtenéd.... :/
2015. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor itt a válasz. Majd úgyis elfelejted, meg jön egy másik aki még jobban fog tetszeni. :) Az ilyen fellángolások mindig elmúlnak. Szerencsére :D
2015. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!