Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 13-14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13-14 évesen mennyire lehet komoly a szerelem?

Figyelt kérdés
Most 14 evés vagyok, tavaly márciusban még 13 éves voltam, amikor beleszerettem a srácba. Nem valami tinisztár, nem is olyan típusú srác, akibe az osztályából mindenki szerelmes, sőt... Alapból úgy vagyok vele, hogy ha mást szeret, akkor nem fogok rá haragudni, hanem örülök, hogy ő mással boldog:) szerintetek ez szerelem? Vagy csak egy szimpla fellángolás?

2015. jan. 10. 10:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Mennyire lehet komoly 14 évesen? semennyire? Sem testileg sem lelkileg nem vagy érett a szerelemre!
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy 13-14 évesnek is lehetnek komoly érzései.
2015. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Linó03 ***** válasza:
Én konkrétan pont 13 évesen voltam elég komolyan szerelmes, bő másfél évig. (Kapcsolat nem volt, csak ábrándozás.)
2015. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed!:) én nem így gondolom, de azért köszönöm:)
2015. jan. 10. 10:55
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) örülök, hogy vannak akik megértenek :)
2015. jan. 10. 10:56
 6/30 anonim ***** válasza:
Köszi annak aki lepontozott :D
2015. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló megmagyaráznád mitől vagyok idióta?:) szerintem egyértelműen csak azért, mert jól esik neked, hogy ismeretleneket előítélj, de ha rosszul gondolom, akkor javíts ki kérlek:)
2015. jan. 10. 11:01
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm 13 éves.

8 hónapja vagyunk együtt, tegnap beszélgettünk erről vele erről a fellángolásról.

Bevallotta nekem, hogy már nincsen az a fellángolás nála mint amit érzett régen. Nagyon rosszul esett, mert nálam 8 hónap után is bennem van.

De azt mondta hogy nyugodjak, meg mert hiába hogy nincsen ez már benne, én vagyok a legfontosabb ember az életében, velem akarja azt a közös jövőt, mert hogy érzi hogy velem boldog tud lenni, és nagyon szeretet engem.

Ebből érzem hogy a kapcsolatunk komoly.

Jó még megvan az esély hogy vége lesz, de ha már így elkötelezte magát mellettem (hozzáfűzöm: gyűjti a pénzt nem költi el, mert ő a közös jövőnket akarja megalapozni vele.) szerintem egy tartós kapcsolat elé nézek elébe ^^ :)

2015. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
79%

#10

"A válaszíró 12%-ban hasznos válaszokat ad."


Hmmm.

2015. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Scav ***** válasza:
74%
13-14 évesen nem komoly a szerelem. De csak így, hogy ~30 évesen nézem. Amikor annyi idős voltam, nekem is komoly volt. Halálosan. Át kell élni, Végig kell járni az utat, hogy legyen tapasztalat. Szóval egy 13-04 évesnek komoly a dolog, csak még keveri a szexuális vágyódást a szerelemmel. Abban az életkorban van, aki már tisztábban lát, mások kevésbé. Nehéz dolog, embere válogatja. De igazi felnőtt korban, 25 felett már jobb rálátásod lesz arról, mi az igazi szerelem, ami hosszú távon is menne és mi az ami csak fellángolás. De sok ember még ekkor sem érzi. A lényeg a tapasztalatszerzés és hogy helyesen értelmezd az eddig történt kapcsolatokat. Tudd, hogy neked igazán mi kell és ezért meddig vagy hajlandó elmenni, mit adnál ezért cserébe. Milyen fokú érzelmek, mennyi együttlét, milyen test, stb.
2015. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!