Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk vagy a Lányok viselik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vagy a Lányok viselik el nehezebben ha külső alapján itélik meg őket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy az egyik vagy a másik.
2015. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt sokkal jobban megviseli mint a fiút, ha a külsejét negatívan ítélik meg.
2015. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hű, ez jó kérdés.

Elsőnek azt írtam volna, hogy a fiúk... aztán abba is belegondoltam, a lányok mekkora hangsúlyt fektetnek a külsejükre. Mindenki meg akar felelni a tömegeknek, akarva-akaratlanul (aki nem, az szkizoid).

2015. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők, mert egy férfi mondhatja azt, hogy én egy férfi vagyok és nem egy bálkirálynő... persze nem szó szerint de éritek a gondolatmenetet nem?
2015. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a nők, különben nem foglalkoznának a külsejükkel annyit, hanem melegitőben ronygolnának mindenhova

a pasik leszärják, vagy sértésnek veszik, de mégsem tesznek ellene semmit

2015. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányok szerintem. Engem pl. egyáltalán nem zavar. 23/f
2015. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdés nem teljesen tiszta mert nincs benne az, hogy negatívan ítélik meg a külsejét vagy emiatt utasítanák el.


Egyedül arra tér ki, hogy melyik nem foglalkozik többet azzal, hogy a külseje alapján ítéljék meg és ezek a nők.

De pont ezért nem is viselik el nehezebben mert ők maguk is a külsőre próbálják felhívni figyelmet.


Pont ezért a válasz az, hogy a fiúkat zavarja jobban, hogy egyedül a külsejük alapján ítélik meg őket.

2015. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A fiúkat szerintem jobban megviseli, mert a nők a legtöbb esetben szépek, míg a férfiakat eleve több hátrány éri, ha nem a legtökéletesebb külsejük van...
2015. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na de a kérdés úgy szól ki viseli el nehezebben ha a külső alapján ítélik meg, egy férfit miért viselne meg annyira a dolog, sokat elvágre nem tud változtatni magán, max sportol egy kicsit meg borotválkozik elmegy fodrászhoz, na de egy nőnél mennyi lehetőség van hajfesték, smink, fordrász, ilyen krém olyan alapozó, akkor a ruhák... lányoknál sokkal több opció van.
2015. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9#

Pont azért viseli el nehezebben, ha CSAK külső alapján ítélik meg őket (ahogy a kérdés is szól) mert nem tud magán olyan sokat változtatni.


Születéskor kap valamit azt jól van. Nincs smink, nincs pushup, nincs magassarkú. Csak az van amit a természettől kapott.

2015. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!