Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vékony alkattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vékony alkattal kevésbé szép arc csak az átlagos pasiknak jön be?

Figyelt kérdés

úgy érezem nincs elég önbizalmam folyton megerősítést várok..aztán hiába mondja nekem azt bárki hogy csinos szexi vagyok én nem látom magam szépnek igazán..

nekem meg az átlagos fiúk nem tetszenek se a tipikus férfiak most akkor így sose lesz újból kapcsolatom? hangulatember vagyok és túlzottan érzékeny.:/


2015. jan. 10. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neked így annyi.
2015. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nem vagytok felszínesek...
2015. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te is átlagos vagy, úgyhogy kuss!
2015. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szóval: átlagos alkat, kevésbé szép arc, hangulatember, túl érzékeny. hát... jót is tudsz írni?
2015. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "csak az átlagos"?? Ilyen hozzáállással sok jóra ne számíts.
2015. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
képet !
2015. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha még te is bevallod hogy nem szép az arcod, akkor valószínüleg csúnya. Csúnya fiúnak semmi nem jön össze. Csúnya lánynak még egy átlagos is összejöhet, de neked az nem elég jó akkor maradj egyedül.
2015. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Képet mutathatnál.
2015. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jó akkor megyek és csinálok valami értelmeset mert úgy sincs esélyem a jó pasiknál..szóval akkor depis vagyok..
2015. jan. 10. 12:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem itt a sok "csúnya fiú vagyok, de csak a szép lányokhoz tudok vonzódni" típusú kérdést, az átlagos pasiknak még magasabb igényeik lehetnek, úgyhogy legyél nyugodt, biztos jól nézel ki. :)
2015. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!