Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vékony alkattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vékony alkattal kevésbé szép arc csak az átlagos pasiknak jön be?

Figyelt kérdés

úgy érezem nincs elég önbizalmam folyton megerősítést várok..aztán hiába mondja nekem azt bárki hogy csinos szexi vagyok én nem látom magam szépnek igazán..

nekem meg az átlagos fiúk nem tetszenek se a tipikus férfiak most akkor így sose lesz újból kapcsolatom? hangulatember vagyok és túlzottan érzékeny.:/


2015. jan. 10. 12:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

az átlagostól vékonyabb vok

az arcom szerintem csúnya de más nem tudom mit gondol..

igazából nem érdekel mert nekem nem tetszik és kész

2015. jan. 10. 13:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A külső csak akkor egyetlen szempont nálunk (ápoltság alapelvárás), ha csajt nagyon könnyed kapcsolatra keresünk. Akit barátnőként felvállalunk annak már nézzük a kulturáltságát is (akivel családot tervezünk annak meg már az egészségét, jellemét, munkaetikáját, családját, stb. is).


Amit nőként jó ha tudsz, a legjóképűbb, legversenyképesebb férfiaknak is elég könnyű kicsi jobb nőként szexuálisan vonzónak lenni, de az ilyeneket mivel nagyon elkényeztetik a nők (adott esetben még feleségük is engedékeny velük), csak szórakoznak egy ideig a számukra már tucat kategóriába tartozó csajokkal, nem akkora újdonság nekik egy új csaj, hogy "beleszeressenek".


Komolyan olyan férfi tud megbecsülni, aki tudja, hogy szinted körüli nőt csak nehezen kaphat.

2015. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ja, kepet!
2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

oh hát a nem túl nagy mellem miatt kicsit férfiasnak érzem magam meg sportosnak..

az arcom se teljesen szimmetrikus

túl hosszú hajam sincs

bár a fenekem jó és szexre kellenék.de másra nem igazán kellek csak olyannak aki nekem nem jön be..


bocs ha nem válaszoltam privibe még dolgom akadt.

2015. jan. 10. 13:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor most már válaszolhatsz. :d
2015. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!