Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire nem szeretik a tetovált embereket?

Figyelt kérdés

Miért?

És még egy pár kérdés:

- Miért a bűnözőre vagy a csatornatöltelékre, drogosra asszociáltok egyből a tetkó miatt? Rengeteg diplomás üzletembernek van tetkója, Horthynak és több angol hercegnek is volt!

- Vettetek már a kezetekbe valaha is tetkóújságot, voltatok már szalonban? Mert mindenki egyből csak a nonfigra tud gondolni! Hát a nonfig az a tetkóknak csak egy része, ezt látjátok csak, de nem csak ilyenek vannak. Nekem is csak szkíta tetkóim vannak és még van vagy 100ezer féle aminek nagyon is van jelentése és művészi értéke.

- Azért mert pár embernek igénytelen tetkója van miért kell általánosítani hogy minden tetkó igénytelen?

- És mit von le egy ember értékéből belül, ha van pár ábra a testén?


Szóval akkor miért van ez a nagy ellenérzés a tetovált emberek irányába?


2010. febr. 6. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a derekamon van egy tetkó. Nekem azért nem igazán szimpik azok a férfiak akik tele vannak tetkóval, mert kemény fickónak mutatják magukat. Olyannak akik még a nőket is megverik ah valamit nem úgy csinálnak ahogy az nekik megfelel. Egy pár alkalommal ilyen férfival találkoztam és inkább nem is akartam vele együtt lenni. Meg volt olyan szitu is mikor egy társaságban voltunk vele mindenkit kizavartak arról a helyről ahol voltunk. Pedig nem mondhatnám, hogy rosszul viselkedtünk. Csak ő megmutatta milyen tetkói is vannak. A többi vendéget pedig zavart. Szóval inkább kerülöm. A barátom mikor megismerkedtünk és megtudta van akkor egyből megkérdezte ugye nem akarok többet. Szóval neki sem jönnek be azok a nők akik tele vannak tetkóval. 29/N.
2010. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nem kell általánosítani, igenis sok nőnek bejön a tetkó. sőt vannak akik ha nem is nagyon szeretik, ha téged megismernek és szeretni fogják a belső értékeidet, akkor nem fog számítani milyen minták díszítik a tested. lehet h idővel még meg is kedvelik :)

ugyh hiába találkoztál néhány hülye nővel akikkel a tetoválás miatt esetleg nem lett semmi ne általánosíts!! :) vannak normális nők csak keresgélj tovább :)

2010. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Mert undorító. Ha ránézek egy lány testére, akkor elrontja az összképet ha mindenféle ábrák vannak rajt... egyszerűen nem oda való. Akármi van rátetoválva!

Dugás közbe nem azt szeretném látni ahogy Jézus arca visszamosolyog a csajom hátáról.

2010. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Te se általánosíts, én például nem gondolom, hogy minden tetkó igénytelen. Az ember értéke számomra nem csökken/nő egy tetoválás miatt, de a tetkója tükrözi is valamennyire a viselőjét. Nem gondolok egyből a drogosokra, engem csak szimplán taszít. Mindig zs jut eszembe, hogy később, ha megöregszik a viselője, hogy fog kinézni. De ha neked tetszenek a tetoválások, akkor csináltass, de fogadd el, hogy vannak olyan emberek is, akik ettől tartózkodnak. Mindenkinek a magánügye.
2010. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mindkét karján van tetoválás, ennek ellenére egy melegszívű, család centrikus jó ember.
2010. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt nem nagyon értem, lány vagyok és nekem is van egy tetoválásom, sőt szeretnék még. Nekem kifejezetten tetszik, ha egy férfinak tetoválása(i) van. Számomra hogy is mondjam eléggé izgató :)
2010. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tetszenek a tetovált férfiak..

Nekem is vannak tetoválásaim, de én meg azt tapasztalom, hogy a férfiaknak nem tetszem így. : D Bár nem is érdekel annyira..azért így is akad pár ember a Földön, akinek úgy tetszem, ahogy vagyok.

2010. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
nekem nagyon tetszenek, meg érdekel ez az egész művészet is.
2010. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Én a tizedik tetoválásomnál tartok éppen,egyik barátom csinálja,kb hetente varrunk addig amíg be nem telik a felsőtestem(jakuza style :D).Eddig a legtöbb ember nem mondott nekem negatív dolgokat velük kapcsolatban.De a tetoválás egyenlő az önkifejezéssel,nem másoknak kell megfelelni.Ja és imádom a tetovált nőket :P (:

19/F

2010. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a tetovált férfiakkal... SŐT! Az sem zavar, ha sok tetkó van rajta. Nekem csak egy a lényeg: megtudja magyarázni, hogy melyik miért... mert attól rosszul vagyok, ha valaki azt mondja: "mert tetszik", vagy a legrosszabb a tetoválástól nagymenőnek érzi magát...

Igazából nem lehet megindokolni, hogy egyes nőknek miért nem tetszik, ez ízlés kérdése... emberfüggő, mint ahogy sok minden más is...

2010. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!