Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne új embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne új embereket megismerni?

Figyelt kérdés

Diszkóban, bulikon valahogy nagyon nem tudok ismerkedni(nem randi jelleggel, csak úgy), az nálam kimerül a részegek szivatásában. Hol lehetne új embereket megismerni úgy igazán, szocializálódni?

20/F


2011. máj. 13. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak táborok, s jön a nyár. Gondolkozz el. :)
2011. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is egy időben szocializálódnom kellett mert annyira sokat tanultam h nem jártam ki haverokkal sem és ugye elszokhat az ember ettől. én kimentem parkba, szólongattam az embereket és volt akivel beszégettem is egy jót. Tescóban is igen jól megy az ilyen. csak kérdezősködj a termékekkel kapcsolatban:)
2011. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akárhol máshol. Én pl. a múltkor két órán át dumáltam egy ismeretlen csajjal a vonaton, most találkozok vele megint. Teljesen random helyeken lehet beszélgetést kezdeményezni idegen emberekkel. Az a jó ebben, hogy sokkal jobban fel tudod mérni, mint egy buliban. Járj el sétálni, parkokban, könyvtárakban, stb. forgalmas helyeken lehet ismerkedni.
2011. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!