Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2011. szeptemberében beleszerettem egy fiúba. Ez már nagyon régen volt és még mindig ugyanúgy érzek iránta. Nagyon-nagyon fontos nekem! Bármit megtennék érte. Nézem órákon, szünetekben keresem a szememmel. Ha nem találom, kétségbe esek. Nagyon hiányzik. Ha a közelében vagyok, leírhatatlan érzés, de nem tudom elengedni magam. Félek, hogy hibázok, ahogy tavaly is tettem (alakult valami, de elcsesztem). Viszont nem kellek már neki. Biztosan tudom, hogy nincs senki a "képben". Egy nagyon közeli barátja szerint van esélyem nála. Néha néz órán, szokott keresni a szemével. Odajön hozzám, mellém áll és néz. Párszor még hozzám is ér gyengéden, de nem beszélünk szinte soha. Nem chatelünk már, kb. egyáltalán nem kommunikálunk, főleg sulin kívül. Nagyon félek, hogy teljesen elvesztem!

Van egy nagyon megbízható (fiú)barátom, aki mindig megölel, megfogja a kezem, puszit ad, odajön hozzám, beszélünk stb... Párszor látta Ő is, hogy megölel a fiú. Azóta tényleg nem beszélünk és sokkal kevesebbet néz. Tegnap hazafelé menet ez a bizonyos barát megfogta a kezem és ezt látták az 1 osztállyal feljebb járó fiúk is, kérdezték is, hogy mi van. Ezek a fiúk jó barátai Neki is. Lehet, hogy elmondták Neki? Ma nem állt szóba velem (Ő). Nagyon félek, hogy azt hiszi, hogy járunk (a bizonyos baráttal), pedig ez csak egy szoros barátság. Mit tegyek? Nem akarok senkit se megbántani!!


Előre is köszi, hogy végigolvastátok ezt a hosszúra nyúlt szöveget... Még senkinek se mondtam el, szóval most kitört belőlem, bocsi.


L



2015. jan. 10. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Elbasztad, de nagyon.
2015. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogyan? És mivel?
2015. jan. 10. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá. Próbálkozz. Azzal semmit nem fogsz elérni,hogy állsz és nézed.
2015. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. Amúgy oda szoktam menni hozzá, megkérdezni, hogy megvár-e, mert egy felé megyünk. Eddig 1 kivételével mindig megvárt.
2015. jan. 10. 15:19
 5/6 anonim válasza:
Szerintem mondj el neki mindent a baratodrol es az érzéseiről is. Ha a barátja mondta elég valószínű hogy tényleg van esélyed :) sok sikert csajszi 😃
2015. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. jan. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!