Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? F

Figyelt kérdés

Sajnos a múltba történtek dolgok, amik miatt nem beszélek sokat, lányok közelébe meg eléggé zavarba jövök, és félek.

Sokszor attól is bepánikolok ha hozzám szól egy lány, évek alatt kialakult nálam, hogy kerülöm a lányokkal a szemkontaktust úgy, hogy már észre se veszem. Ha véletlen eggyel is találkozik a tekintetünk, olyankor elkapom a fejem. Sajnos emiatt, meg még pár másik dolog miatt, még kapcsolatom se volt.


2015. jan. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én sem voltam valami beszédes, de mikor sikerült egy lánnyal kettesben maradni, akkor egész más lett a helyzet, valahogy feloldódtam, és jött minden magától.

Próbálj 4szem közt beszélgetni velük, szerintem az segít.

2015. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rajta változtatni.Ha vannak barátaid próbáld meg nekik kibeszélni a dolgokat,vagy menj el,és keress egy erre szakosodott embert,aki tud ebben segíteni.
2015. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tedd meg az első lépést. Próbálj meg beszélni egy lánnyal. Mert anélkül nem fog menni ez a dolog, és nem lesz barátnőd.

És fontos az ember önszuggerálásának gyakorlása is. Szeresd magad. Mennyi idős vagy?

2015. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jázi :) ***** válasza:
És ha neten ismerkednél? Lehet úgy könnyebb lenne.
2015. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.

Nettes ismerkedéssel kapcsolatban, nincsenek túl jó tapasztalataim. Ott se jobb a helyzet, és a végén az adott lánnyal is találkozni kell, és akkor megint ugyan ez a helyzet, amit már a kérdésembe leírtam.

2015. jan. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!