Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő az egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő az egy párkapcsolatban, amire azt mondanátok, "ha eddig nem jött a szerelem, nem is fog"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
az első nap??
2015. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nem a szerelem jön?
2015. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem jönnék össze olyannal, akibe nem vagyok szerelmes.
2015. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem kialakulhat idővel, de ha te nem érzed azt a tüzes érzést "égek a szerelem tüzében", már az elején, akkor nem is fogod. Érezhetsz valamit, nekem is volt ilyen, de sosem fog annyit érni, úgy hiányozni, mint az akitől az elején lángra gyúlsz.
2015. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26 vagyok...neten ismerkedtünk meg, 1 hónap ismerkedés után jöttünk össze "úgy", és 8 hónap járás után mondtam ki azt, hogy oké, hogy fontosak vagyunk egymásnak, oké, hogy egy hullámhosszon vagyunk, oké, hogy szeretjük egymást, de ez nem SZERELEM...szépen csendben, normálisan elváltunk.
2015. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig hogy kerülhetnénk párkapcsolatba, amíg nem vagyunk egymásba szerelmesek?? Csak nálam alap dolog ez?
2015. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam nem volt alap dolog, elég volt a szimpátia, közös hullámhossz, szexuális vonzalom, az, hogy szerettem vele lenni. A szerelem mindig később jött eddig, és így is volt lángoló időszak.
2015. jan. 10. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy volt lángoló időszak, kicsit nehéz lesz elmagyarázni olyannak aki még nem élte át, de sokkal hamarabb túl tudsz rajta lépni, ha nem az elején alakul ez ki. Egyszóval nem leszel úgy szerelmes belé, max kötődsz hozzá, mert jó vele lenni, szép stb.. De nem tudsz igazán, ez egyszerűen jön, mindig ott és azzal akivel dolgod van.

A szex, az élmény, a boldogság és a szomorúság is sokkal intenzívebb egy ilyen ember mellett.

Hadd mondjak egy példát, volt egy ilyen lány, akit a két hetes kapcsolat után, 1 évig napi szinten nem tudtam a fejemből kirázni. Aztán megértettem hogy mi miért volt, és át tudtam lépni rajta. Ez után volt egy hosszabb kapcsolatom, a lányt úgy írnám le "tökéletes", mindeketten nagyon boldogok voltunk együtt, vonzalom is megvolt az első perctől, de az első hetekben nem voltam szerelmes belé, nem éreztem semmit, utána kialakult valami, szerelemnek is lehet hívni, meg az a láng is megvolt, be is meséltem magamnak hogy őt jobban szeretem már, mint az ezelőttit, de nem :) ez nem így működik, ő így közel másfél év után is többet ért. Mikor szakítottunk, ezen a lányon közel fél óra alatt túlléptem..

2015. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól mondja a kérdező...nálam is sokára jönnek meg az érzelmek (már, ha megjönnek). Az első szerelmemmel is 4 hónap együtt járás után jött a mindent elsöprő láng...5 évig tartott.

Szerintem két típus van...az egyik csoport azok, akik rögtön szerelmesek lesznek, és ha vége lesz a kapcsolatnak, akkor talán könnyebben is túllépnek a szakításon, míg a másik csoport ritkán és nehezen lesz szerelmes, és sokáig mély ponton is van a szakítás után....

2015. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!