Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves anya boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambulka kérdése:

20 eves anya boldogtalan parkapcsolatban. Uj szerelem a lathataron?

Figyelt kérdés
Hamar teherbe este megcsak megsem ismrtuk egymast mostanaban kezdek rajonni h hiba volt ilyen hamar egy gyerek de elhagyni nem akarom mert azt akarom h a fiam telejes csaladban noljon fel es meg erzek valamit a parom irant. DE tetszik egy masik ferfi es neki is tetszek szerintem. Neertsetek felre nem csinaltam semmit nem vagyok hutlen. Felek egy uj kapcsolattol felek h egyedul maradok
2014. dec. 4. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideje szakítani. A gyerek jövőjét a fogantatása előtt kell biztosítani ilyen szinten. Arról már sajnos lekéstél. Viszont végignézheti a boldogtalan szüleit később, amikor hülyére csalják egymást.


Ezt akarod?

2014. dec. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tünj el a másik fazon elől, ha jót akarsz magadnak is.
2014. dec. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az se sokkal jobb, ha olyan családban lesz a gyerek amiben nincs szeretet, csak veszekedés. Idővel úgyis az lesz ha nem szeretitek egymást.
2014. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetbe vagyok, csak annyi különbséggel, hogy mi 5 éve vagyunk együtt.

Ha gondolod írj privit.

2014. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Tanulság ne vállalj gyereket, ha besikerült és alig ismeritek egymást vetesd el!

Most már mindegy... Szerencsétlen faszt sajnálom akivel együtt úgy döntöttetek így is megtartjátok...

Most majd egyedül marad, gyerekét is ritkán láthatja, más férfi neveli majd fel...

2014. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Add meg neki a kegyelemdöfést, csak ha már te hagyod el más miatt, arra kérlek legyen benned annyi, hogy gyerektartást nem követelsz, támogat ha szeretne...
2014. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben voltam. csak nálunk nem volt harmadik személy. ha rossz a kapcsolatod vess véget neki. de ne azért hogy rögtön valaki mással gyere össze. ne hallgass azokra akik elítélnek mert bevállaltad a szülést. egy gyereket sosem lehet megbánni

(hasonló korú egyedülálló anyuka)

2014. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
az sem jobb megoldás, ha csak a gyerek miatt maradtok együtt, mert nincs annál rosszabb, ha egy gyermek hazugságban nő fel. Márpedig ha anya és apa nem szereti már egymást és mégis együtt maradnak, az hazugság.
2014. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te fogod tudni eldönteni, de lehet érdemesebb megbeszélni az apával, hogy ez egy fiatalkori botlás volt, aminek van egy nagyon fontos következménye. tehát: érdemesebb egymás nélkül élni az életeteket, DE a gyereket közösen nevelve, hogy érezze, Ő fontos nektek. szerintem ezt a majdani párjaitok is meg fogják tudni érteni, ha nem, akkor nem lesznek hozzátok valók
2014. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnank meg egymast mig eggyutt vagyunk nem es secret89 nem vetetnek el egy eletet sem nem vagyok gyilkos es meg ha szakitanank is akkor se bannam meg h megszultem ot mert csodalatos es nem kell sajnalnod azt a ,,faszt,,.
2014. dec. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!