Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gaz ha megd. Ugattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha megd. Ugattam magam egy idegen sraccal egy diszkoban?

Figyelt kérdés

Legyszi ne iteljetek el azonnal, olvassatok vegig.

Nem ismertuk egymast ott talalkoztunk eloszor de nagyon durvan vonzottuk egymast, kb 10 perc beszelgetes utan mar csokoloztunk, tenyleg ennyire meg soha nem vonzott senki, es nem birtuk ki, egy wcben csinaltunk egy gyors menetet.

Nem terveztem igy de egyszeruen nem tudtam ellenallni...

Ez nagyon gaz? 17L


2015. jan. 11. 00:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Öröm" olvasni a sok előző irigykedő válaszolót :D Savanyú a szőlő? :D

Kérdező, az a gáz, amit annak érzel.

2015. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Gáz, mert nem én voltam ott.
2015. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Itélkezhettek.Nem nem gáz,ez a TE magánügyed.Jól esett? Élvezted? Megbántad? Tedd fel a kérdéseket magadnak.Neked kell érezned,megérte e. Mindenesetre ne híreszteld,mert látod az emberek 90%-a prűd,és lek.rváz ezért. Ami neked jól esik,azt tedd,egyszer élünk,nem szabad semmit kihagyni,amire vágysz.A védekezésre azért figyelj,gyerek nem játék.Saját testeddel azt teszel amit akarsz,de egy új élettel,ne játsz.26N
2015. jan. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kell meglepődni az emberek hozzáállásán. Nagyon egyszerű a dolog próbáld meg definiálni azt a szót ,hogy rib.nc és nézd meg, hogy a tetteid alapján illik-e rád. Nem nagy titok ,hogy aki egy vadidegennel lefekszik pár óra ismeretség után azt r.ba.cnak titulálják az emberek de ne gondold, hogy mások nem csinálnak hasonló dolgokat. Emberek vagyunk mind hibázunk és mindannyian esünk csábításba is. Emiatt ne rágd magad, ha nem akarsz tőle többet akkor volt egy jó estétek és kész. Senkinek ne mondd el és ennyi de ha rendszeres lesz akkor senki nem vakarja le rólad ,hogy ilyen vagy. Remélem orál meg ilyesmi azért nem volt mert az viszont hülyeség...az STD meg a gyerek tényleg nem játék!
2015. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%

#21: Hát k**vára irigykedünk. A kérdező is gáznak tartja, nyilván azért írta ki, mert megfordult a fejében.


Remélem, hogy csak valami troll szórakozott, és nincs ilyen sok romlott lány...

2015. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az párbeszéd milyen lehetett?Valami ilyesfélét képzelek el:


-Szia.Tetszel nekem.

-Nekem is.De most mennem kell a Wcre.Meghajtott a bableves.Ha gondolod velem jöhetsz ,s közben lesz**lak.Ha kitöröltem utána meg is du*hatsz. Vagy akár előtte is, ahogy tetszik.

2015. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!