Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, hogyan szerzel magadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan szerzel magadnak alkalmi szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hol bonyolítjátok le? Nők és férfiak is írjanak!
2015. jan. 11. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rosszlanyok.hu

piroslampa.hu

2015. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyen válasz is érdekel-e. Nekem nincs szükségem ilyenre. A neten legrosszabb esetben lehetne keresgélni, de nem teszem. Amire szükségem van időnként, azt talán pár női ismerőseimtől is megkaphatnám, nem is tűnne fel nekik hogy a kérésem teljesítik, annyira hétköznapi dolog. De eddig nem mertem egyetlen ismerősömnek se beadni.
2015. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu Telefon Alkalmi kapcsolat a csajnál. Minden sima és hüüüüüüdejo!
2015. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neten keresztül a már említett oldalakon. A légyott általában a szolgáltatók lakásán történik.
2015. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne az a hétköznapi kérés? Privátban is írhatod.
2015. jan. 11. 01:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem inkább a szórakozóhelyeken ismerkedés érdekelne. Wchez semmi kedvem, de nem az alapján akarok "válogatni" kinek van lakása is. :D
2015. jan. 11. 01:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy program vagy alkalmazás telefonra tinder asszem a neve.Az ilyesmire való hogy a kiválasztott helyen keres neked megfelelő partnert.Ha kölcsönösen tetszetek egymásnak akkor ezt mutatja a program és tudsz irni neki.

Itt egy cikk róla nézd meg hátha megtetszik.

[link]

2015. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Élőben érdekel..
2015. jan. 11. 02:14
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Akkor járj szórakozni,bulizni.Legtöbb barátom fiú és sokszor jártam velük szórakozóhelyekre.Azt tapasztaltam hogy a részeg lányokat nagyon könnyű befűzni.Még ha nem vagy olyan jó pasi akkor is simán fel tudsz szedni átlagos kinézetű lányokat.
2015. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Sehol. Túl ocsmány vagyok már ahhoz is, hogy egy nő szóba álljon velem.
2015. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!