Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi rosszfiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi rosszfiú?

Figyelt kérdés

Akikre a csajok annyira buknak.. Fiúk a ti tapasztalatotokat is várom, hogy mit tesztek amitől rosszak vagytok. Illetve lányok, ti mit kerestek, mitől rossz a rosszfiú?


L


2015. jan. 11. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok rossz de tudom miért szeretik őket..mert izgalmasabbak mint egy jó fiú
2015. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én attól vagyok rosszfiú, hogy sosem hajtom vissza a WC ülőkét, yeah.
2015. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a család ellen fordulsz mész a hidegre!

Ennyi elég? :)

2015. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nõk azért keresnek rosszfiúkat, mert imádnak befolyásolni.Azt akarják, hogy összejöjjön a srác velük és aztán majd õk lesznek azok akik megszelídítik.

És hogy mitõl lesz valaki rosszfiú, hát mostanában tudtommal a kamubzi páwa swag kocsogokre mondják, de 6-8 éve még a régi amcsi filmek motoros vagányai voltak az etalon.Aztán minden elbszódott.

2015. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint: Egy helyes maffiózó, illemtudó, megtanítana lőni, és nem kispályás rosszfiú. (Most azt ne nézzük, hogy az öltöny mocskosul szexi. Valamiért, imádom, ha egy férfi inget hord.)

Valaki szerint azok a Tajgetosz+ pulykák rosszfiúk?

2015. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
2015. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!