Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lány nyerne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lány nyerne nálatok? Képek lent

Figyelt kérdés

Ha lenne két belsőleg teljesen ugyan olyan lány, de az egyiknek nem lenne széles csípője és jó segge, csak átlagos méretű melle szép arca. A másiknak széles(nem úgy mint Nicki Minaj-nak) csípője, formás feneke, szép arca, de kis melle.

Mivel fenn akadtatok a fenék dolgon....ezért képekkel is szolgálok....lehet ezzel valakinek változik a véleménye.

1.: [link]

2.: [link]



2015. jan. 11. 10:46
1 2
 11/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem nem csak egy pi*sa kell, hanem egy egész nő...
2015. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Direkt nem mutattam többet hiszen mindenki számára más a szép....ezt a kérdést úgy kell érteni ami számodra szép...(főleg arcra értem) Amúgy meg szerintem mindenkinek van fantáziája h mégis hogyan nézhet ki az egész teste ha ilyen az alsó feltája.
2015. jan. 11. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Elég furcsa kérdés. Az ,hogy külsőre melyik jön be az egy dolog, nekem is a 2. de ettől még nem biztos ,h ő nyerne. Lehet, hogy egy nagyképű muff. Amúgy mi az a feltáj? :O
2015. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 *-*
2015. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"alsó feltája."

Aha. Meg a felső altája.

2015. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!