Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyasolja az arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyasolja az arc a parvalasztast? Mi fontosabb, az arc, vagy a test? Miert?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 12:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Az arc fontosabb mert azon nem lehet változtatni.
2015. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Ha most valakinek ronda arca van az beszopta tök mindegy mit csinál nem lesz senkije sosem?


Remek. Ezért még halálom előtt megfizetek annak akitől ezt kaptam! Vele amúgy is ven elszámolnivalóm

2015. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

valójában a test változásával az arc is alakul kicsit.


az arcon pedig lehet változtatni, bár megvan az ára

2015. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
Főleg az arc,de a test is számít némely férfinak. Minél jobban különbözik valaki saját genetikai kódoltságunktól,annál vonzóbbnak találjuk. Továbbá szerepet játszik az is,hogy az illetőnek mekkora az ösztrogén/tesztoszteron szintje.
2015. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

"Minél jobban különbözik valaki saját genetikai kódoltságunktól,annál vonzóbbnak találjuk."


Hmmm, akkor engem a nagyon szép arcú és alacsony termetű csajok fognak szépnek tartani? :D

2015. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
14-es en meg pont azt olvastam, tapasztaltam, hogy minel tobb hasonlosag van 2 ember arca kozott, annal inkabb vonzodnak egymashoz.
2015. jan. 11. 12:18
 17/44 anonim ***** válasza:
60%

#16


Remek! Akkor mutánsok sorakozó!

2015. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
79%

Zalost!

Én úgy érzem, te nem vagy kibékülve a kinézeteddel.

Én sem vagyok egy adonisz, sőt... De ennyit nem nyavajgok, mint te.

2015. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Arc. De nem a szépsége, hanem a szimpatikussága.
2015. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

#18


Valóban nem! De gondolom ennyire rossz arcod nincs mint ami nekem van.


A "nem vagyok egy adonisz" és a ronda egy fejem van között van különbség :(

2015. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!