Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyasolja az arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyasolja az arc a parvalasztast? Mi fontosabb, az arc, vagy a test? Miert?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 12:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Zalosth tuti nem vagy ronda.
2015. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

#21


Objektíven tényleg nem. Objektíven "átlagos" vagyok. De az átlagossággal egy csajt sem fogok megnyerni főleg nem hosszú távra (egyéjszakások meg "kalandok" nem érdekelnek).

2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos, de talán a test valamivel lényegesebb.
2015. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Zalosth b+, de most tényleg. Ha átlagos vagy akkor mit sír a szád? Én is az vagyok és nem rinyálok. A legtöbb ember átlagos, ez van.
2015. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

#24


Az átlagosság "kevés" a nőknek az a baj...

2015. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Nem az atlagossag keves a noknek, hanem az, hogy sok pasi magabiztos, meg ha nem is egy Adonisz, es olyanra buknak a nok, nem pedig azokra a pasikra, akik folyamatosan rinyalnak, hogy jaj milyen csunya vagyok....
2015. jan. 11. 13:24
 27/44 anonim ***** válasza:
Sajnos az arc. Ezt tapasztalom, hiszen rémesen undorító arcom van, bár a testem sem jó, mert alacsony vagyok. Szóval így is, úgy is buktam, hogy valaha legyen valakim. Az egyetlen dolog, amit egy lányból ki tudok váltani az a hányinger. :(
2015. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Na ja de egy közepesnél szebbet szeretik... Csak azt nem ha közepes vagy ronda vagy.
2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Arc. Ha nem tetszik a feje, a teste se fog, lehet bármennyire tökéletes, viszont ha a természete visszataszító, akkor a legtökéletesebb arcvonások se segítenek rajta.


Én lány létemre elég randa vagyok, egy évvel ezelőtt erőt vettem magamon és szépen kikupáltam az alakom, de úgy se kellettem senkinek, esetleg a tekintetekből ítélve egy-egy menetre, de sajnos a testem nem kompenzálta a rusnya arcom:( Azóta meg szrtam rá és elengedtem magam, most már annyira se kellenék a pasiknak mint akkor :D

2015. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Zalosth!

De legalább nem csak 165 cm vagy. Úgy azért nehezebb csajozni, ha le kell gugolnia, hogy a szemembe nézzen :D

De majd csak lesz valaki, akinek így vagyunk tökéletesek. Csak nem szabad feladni.

2015. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!