Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hét együttlét után nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét együttlét után nála aludni?

Figyelt kérdés
Egy hete vagyok együtt a barátommal. Ő 24, én 20 éves. Ma este az egyik barátjának lesz szülinapi házibulija, ahová együtt megyünk, most fog sor kerülni a bemutatásra, stb. A szülinapos haver a külvárosban lakik. Barátomtól körülbelül 20 perc séta, tőlem egy óra lenne. Beszéltük, hogy esetleg aludhatok nála is, mert jóval közelebb lakik. Annyiból jó lenne, hogy nem kellene 2-3000 forintot eltaxizni, viszont nem tudom... Nem korai ez? Lefeküdni még semmiképp nem szeretnék vele, viszont ezt meg nem akarom így megmondani neki, hogy "oké, nálad alszom, de egyelőre semmi szex", kicsit furán venné le magát, főleg ha ő is így gondolja. Mi a véleményetek erről? Köszönöm!
2015. jan. 11. 13:07
 1/9 CptTomato ***** válasza:
Mért fura ezt megmondani neki?
2015. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos be lesz indulva, te is. Pettingeljetek, az is jó móka, neked is neki is jó lesz, kész passz. Érthető, hogy nem akarsz még vele lefeküdni, de szerintem én ennyiben benne lennék.
2015. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másodikkal egyet értek
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haaat. Kerdezd meg elotte, hohy nemmlenne-e gond ha kilon szobaban aludnal megoldhato-e. Esetleg kamuzd, hohy epp megvan.

Ha egyutt alszol vele, biztos fog szexet kezdemenyezni, de ez nem jelenti hohy le is kellene vele fekudnod. Ha normalis srac akkor egy kis simigatas, csok, puszik...szoval meg tud allni a pettingnel. (vagy elmenni a kolcsonos oralig?). Ha meg arra hivatkozna, hohy de neki faj ha nem elegited ki akkor meg kar vele maradnod es ez legalabb mar most kiderul:-).


Egyebkent szerintem is nyugodtan mond meg hogy semmi szex...legy oszinte es kesz.

2015. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy felnőtt emberek ezt meg kell hogy tudják beszélni. Nála alszol de még nincs szex, összebújtok, ennyi. Nem kell ezt túlaggódni, ha szeret és komoly kapcsolatról van szó, ez nem lehet probléma.
2015. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. Akkor talán jobb, ha megmondom neki. Igazából érződik rajta, hogy nagyon szeretetéhes, még az ismerkedős fázisban is minden mozzanatából egyértelműen látszódott, hogy annyira szeretne már valakit maga mellé, és nem csak fizikailag, hanem lelkileg, ez arra enged következtetni, hogy nem csak a szex miatt akar velem lenni, állítása szerint hosszú távra tervez. Viszont sokat beszél a szexről, ami kicsit aggaszt. Nem mintha problémám lenne a szexszel, sőt, csak kissé elbizonytalanít. Bár nem tudom, hogy működnek a pasik, lehet, egy 24 éves srácnál ez teljesen normális, és csak nekem tűnik soknak. Én még csak egy sráccal szexeltem, az előző barátommal, ő vette el a szüzességem, szóval ott egyértelműen hosszabb idő telt el az első alkalom előtt, de azért egy hét után sem akarok lefeküdni senkivel, nekem több bizalom kell hozzá, nem annyi, ami egy hét együttlét után alakul ki. Szerintetek mikor mondjam meg neki? Még a buli előtt, vagy hazafelé, esetleg még nála? Nem vagyok annyira tapasztalt, tényleg csak egy barátom volt eddig, ő tudta, hogy szűz vagyok, várt rám, többször együtt aludtunk az első szex, sőt az első petting előtt is, aztán pedig természetesen, megbeszélés nélkül jöttek a dolgok.
2015. jan. 11. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hét után ott aludtam a barátomnál a koliban, mert úgy alakult. Picit ittasak voltunk, így a fél éjszakát végig csókolóztuk, de a szex meg sem fordult a fejünkben, és nem azért, mert nem egyedül voltunk a szobában. Nem biztos, hogy le is akar veled feküdni, és szerintem erről nem kell külön beszélni. Ha bepróbálkozik, állítsd le, ne izgasd fel feleslegesen, így nem is lesz baj belőle :)
2015. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha sokat beszél a szexről, az más tészta. Fogalmam sincs, ez pontosan mit takar, de akkor lehet, hogy mégis megéri tisztázni, hogy nem fekszel le vele. Akár kicsit poénosra véve a figurát.

Előző voltam.

2015. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2015. jan. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!