Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet? (kérlek, olvasd el)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? (kérlek, olvasd el)

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban itthon volt a Párom, természetesen többször voltunk együtt. A menstruációm soha nem pontos, de ebben a hónapban 12 napot késett, ami azért nem jellemző. De nem görcsöltem egyáltalán, pedig minden hónapban szoktam az első napon és a vérzésem se olyan erős, mint egyébként szokott lenni. Ez mire utalhat?

2014. dec. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Nem vagyok nő nem értek ehhez, de ha aggódsz menj el nőgyógyászhoz, az a biztos.
2014. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy újabb béna kérdésre ezen az oldalon
2014. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óóó itt szinte csak azok vannak ;)
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meg szinte csak értelmetlen válaszok. :)
2014. dec. 30. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem, ha bénának találjátok ezeket a kérdéseket, akkor minek vagytok itt?

Kérdező én voltam már úgy, hogy alig, meg nem is fájt. Egy hétre rá megjött rendesen, nem tudom mért volt, de azóta sincs gond.

2014. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!