Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a baráti zónából?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy ideje jóban vagyok. Az utóbbi időben találkoztunk párszor. Elmentünk sétálni,kajálni,sőt filmeztünk nála összebújva. Jól érzem magam vele,nem akarom azzal elszúrni,hogy közlöm vele,hogy többet szeretnék. Várjak míg ő lép??
2015. jan. 11. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor legközelebb filmeztek összebújva, kezdd el csókolgatni a nyakát vagy az arcát. a többi adja magát
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez már így több mint barátság szerintem. legalábbis amikor én filmeztem lánnyal összebújva abból nem sokkal később kapcsolat lett
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dugd meg
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok! Csókolóztunk már. .
2015. jan. 11. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csókolóztatok, akkor nem barátzónás vagy. Lehet, hogy a srác csak azt hiszi, hogy korai lenne még komolyabban kezdeményeznie, úgyhogy vagy beszéld meg vele, hogy számodra nem korai, vagy kezdeményezz nála te.
2015. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
haha :D kisanyám, ez nem a barátzóna, hanem barátság extrákkal! :D legalábbis az ő részéről ez akar lenni..bár ki tudja, lehet, ő már abban a hitben van, hogy jártok
2015. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont ettől tartok,hogy csak barátság extrákkal. Egy pasinak ennél kényelmesebb helyzet nincs. .:/
2015. jan. 11. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak a saját nevemben beszélhetek, de én nem sétálgatok kettesben olyan lánnyal akit nem szeretek.
2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg hogy nincs ennél, kényelmesebb helyez... de van, egy normális kapcsolat, az sokkal jobb mint a barátság extrákkal
2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy gondolom,hogy fél lépni. De mi van ha ő nem érzi azt amit én? Szeretném ha ő lépne. . Szerintem ez így kényelmes neki. Minden kötöttség nélkül megvagyunk. Nekem ez így kevés lesz :/
2015. jan. 11. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!