Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjek ki a "baratzonab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek ki a "baratzonabol"?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki mar kb 1,5 eve nagyon tetszik. Es volt egy helyzet amikor, a legjobb baratomnak is tetszett,es en atengedtem neki akkor. Ez volt 1 eve. Es ossze is jottek ugyanugy joba voltunk. Es szakitottak 7 honap utan. A lany szakitaskir egybol engem hivott fel, h beszelgessek vele. Es azota nagyon sok idot toltottunk egyutt es megint, sokkal jobban mint valaha is, beleszerettem. Nagyon. Es nem birtam tovabb. 1 hettel ezelott elmondtam neki mindent egy buli elott. Es azt mondta h tulsagosan jo baratok vagyunk megbosztalytarsak, es h az exem a legjobb baratnoje. Es nem tudom elviselni ezz a tehetlenseget. Barmit megtennek, csak h egyutt legyunk..

2014. dec. 12. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Már ott elrontottad, hogy bevallottad neki az érzelmeidet, ilyet sosem szabad tenni csak próbálkozni és nyomulni.

Ha bevallod neki, hogy szereted akkor nyilván nem tud rá mit mondani mint kihátrálni.

2014. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
Soha ne lépj barátzónába. A következő tanács az lett volna, hogy ha mégis, soha ne vallj szerelmet a barátzónába. Most így jelenleg..:D Zárd le vele teljesen, mindent. Nézz mások után, ismerkedj, éld az életed. És 1 év múlva találkozhattok tiszta lappal. De ha ottmaradsz egy számára kényelmes szituációban, abból nem lesz semmi... Ha visszautasítja, ha sok neki a szerelmed, akkor ne szerelemmel közeledj tovább, mert csak ijesztő leszel.
2014. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy lépj ki, hogy amikor hív, nem válaszolsz, visszahívod te később, és mondod hogy mondja gyorsan mert foglalt vagy, mindig tedd hogy nincsen időd rá, foglalt vagy mindig, nem mindig válaszolsz a telefonra, SMS re is kB rá egy órára írsz vissza és nem egy regényt, határozottan és le lényegesen röviden. Talán egy idő után, ha jól csinálod, nagyon hamar el kezd érdeklődni irántad, érdekesebb személyiség leszel a szemében.
2014. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ékezettel!
2014. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor kerültem anno a barát zónába és bizony vissza gondolva van eleve 5 érdekes tény ami általában jellemző.

1, Az én barátzónás eseteim 100%-ban amely nem valami gyerekkori barátságból indult, valójában a lányok voltak akik „többet” akartak az elején.

2, Ha megnézem a legtöbb fotót amit barát zónás lányokról spontán készítettem, akkor a legtöbb esetben bizony én női udvarlás jelzés gesztust látok.

3, Bár a legtöbbjük tele volt lány ismerőssel, legfeljebb olyanokat mutattak be akiknek pasijuk volt, nem az eseteim vagy fordítva, ha még is alakult valami valamelyik barátnőjükkel, akkor ügyesen szabotálták a randinkat. Ha együtt mentünk valahová és megnézett egy lány, akkor elszabadult a pokol és utána egész nap hallgathattam, milyen bunkó az a lány, mert nem tudhatja, hogy nem vagyunk együtt.

4, Bizony előfordult, hogy elég hülye helyzetben hozott egy-egy barát lány a pasija előtt, mert egyértelműen felhasználta arra, hogy féltékennyé tegye, anélkül, hogy engem erre felkészített volna.

5, Amikor az éppen aktuális barát úgy kívánta, simán kiraktak a barát zónából a kukába, de rögtön visszakerültem ha nagy szükségük volt rám, vagy a randimat kellett szabotálni.


Általában nem arról van szó, hogy nem jössz be mint pasi és nem is arról, hogy a lány megsajnál téged és így a szegény hős szerelmes lovag, láthatja a hercegnőjét és beszélhet vele. Érthető logikus elmélet, de a valóság önző eleganciája garantáltan el fog képeszteni.


Rendes pasi szindrómának hívom azt, ahogy mi „rendes pasik udvarolunk”. Hogy az milyen ? Semmilyen! Csak mi hisszük az ellenkezőjét, hogy mi udvarolunk igazán és a többi pasi hozzánk képest aki a lány vonzásába kerül egy néhány agysejttel rendelkező neander-völgyi, legfeljebb alsógatya modell. -Sajnos ez nem is egy apró tévedésünk.

Nem értjük, hogy mind az a romantika, kedvesség amit mi nyújtunk amiről ő és minden nő beszél, miért is nem kell, miért is választ egy taplót és miért nem a tömény esszenciáját annak amire a nők állítólag vágynak.


Kimondta, hogy nem kell a nőnek ? Kell neki és meg is kapja ! Mert mi nem udvarolunk, hanem egy 623 részes prezentációt tartunk. Amelynek címe : Én vagyok a rendes pasi. -Amiről te később azt hiszed nem volt sikeres prezentáció, de az volt! Ebben gondosan megmutatunk mindent amire a nők amúgy is vágynak, amit nem kap meg a pasijától vagy egy pasitól sem és gyakorlatilag rázúdítjuk a lányra mindazt a jót, amit mi nyújtanánk neki egy kapcsolatban, mindeközben gondosan eltitkoljuk, hogy mi szexuális céllal közeledünk hozzá, mint nő tetszik.

- De közben nem vesszük ám észre azt, hogy a nő egy legfeljebb 5 lépéses udvarlási folyamatra számít és ebben az 5. lépés kábé már az, hogy intim események után, másnap is felhívjuk. Azt se veszed észre, hogy a rendes pasi prezentációd első 1,2 lépésénél a lány már igen egyértelműen jelezte, hogy örömmel veszi a közeledésed és tovább léphettek és mivel te még prezentálni akartál, valójában te hoztad kellemetlen helyzetbe a lányt. Ugye amikor mi nem akarunk visszaélni a helyzettel és szerintem nálad is volt ilyen szitu az elején. Mert azt hiszed az az intim szint már megvan és meg is marad, ha visszautasítod a lányt, mert túl gyorsnak hiszed a tempót. -Akkor önmagad soroltad a barát zónába. Hát nem ha idő előtt az öledbe zuhany egy lány kapd el, mert vagy a földre esik vagy el repül, de tutira nem fog lebegve rád várni.


Azért érdekes, hogy mit rontasz el már az elején, mert ez a magyarázata az egésznek. Azzal hogy ügyesen titkoljuk, hogy többet szeretnénk tőle, de mindent megadunk neki amit amúgy egy kapcsolatban szeretne az alkalmassá tesz minket arra, hogy a barátja mellett egyfajta legális kapcsolati segédeszköz legyünk. Igen egyfajta lélek-vibrátor.

Egyszerűen egy legális lehetőség arra, hogy 2 vagy több pasiból összegyúrja a tökéletest. Az a tulajdonságod, hogy te nem élsz vissza a helyzettel akkor sem, ha nagyon le akar veled feküdni, mert elveszti a fejét a szerelmi bánat miatt, az alkalmassá tesz téged arra, hogy bármelyik kapcsolatában te kéznél legyél és betapasztgasd a lelki sebeit úgy hogy közben nem fajul szexé a dolog.

Azzal, hogy elfogadtad, hogy a barátja leszel te vagy az állandó romantika modul a kapcsolatban, amit nem kell lecserélni. Te úgy éled meg, hogy barátok jönnek mennek és egy sincs a közeledbe sem, de nem is kell hogy legyen, mert te pótolod azokat a részeket amikre a másik srác nem ad meg. Míg igazából az arc és a test és szexmodul cserélhető a kapcsolatban, ám ha ez egybe lenne építve a kedves, romantikus modullal, csere esetén elvesznének ezek a ritka értékes tulajdonságok. -Hát persze hogy fontos vagy neki mint barát, a pasija megtűr mert barát vagy, te megtűrőd a pasiját mert barát vagy és megadsz mindent amit a pasija nem, de nem kérsz érte cserébe intim érintést. -Vagy ha még is, hát nem kapsz. Sőt a zseniális az egészben, hogy pláne megadsz mindent amit a pasi nem, mert azt hiszed ez vezet eredményre és a végén téged választ, hát de megkapja tőled így is, úgy is.


Ennek fényében a megoldás elméletben egyszerű, ha kilépsz az életéből elfelejt, ha a barátja tilt le annak megkéri ám ő is az árát de az téged nem boldogít, de ha maradtok barátok, viszont nem adod meg neki többé amit egy kapcsolatban nyújtanál, sőt ha nem beszélhet veled a pasijáról. -Azaz ha nem te oldod meg mindig a kapcsolatát, ha nem te masszírozod meg mert a barátja soha, ha nem te vásárolsz be vele a szatyrokat cipelve, mert a barátja soha, stb... - Ha nem leszel lélek-vibrátor csak barát, ha beéri azzal ami marad, barátkozzon. Akkor lehet is belőle barátság. Ám ha arra van szüksége amit a pasi nem ad meg és ezt te pótolod neki és ezért van szüksége rád, akkor elméletben ő ezt vissza akarja szerezni, ha egyszer csak elzárod a csapot, egyre többet adna azért, hogy egy picit újra olyan legyél vele mint senki.


Csak hogy ezt nem tudod megcsinálni, mert a barát zónás lányok nagyon durván manipulálnak minket. Csak számold össze, hogy egy gyerekkori barát-barátnő akivel soha nem akartatok többet, hányszor fog úgy lehajolni valamiért hogy feléd van a feneke és ő hányszor és meg fogsz döbbenni, hogy te milyen komoly agyhúzást kapsz azért, hogy barátnő nélkül ellegyél abban barát zónában.


Azt is gondold végig, hogy az amit eddig nem mertél, elmondani, hogy mint nő tetszik, elmondani, hogy szereted, az egy olyan dolog amit ma már akár naponta elmondhatsz, ma már annyit nézed amennyit akarod, nem kell attól félned hogy elveszíted, akármennyit udvarolhatsz neki, nem kell attól félned, hogy elveszíted és mindig ott a remény, hogy egyszer majd rájön mennyi mindent adhatsz neki. - De hát megadod.

Akkor sem jobb a helyzet ha nincs barátja, mert a tőled kapott kisugárzással és önbizalommal fog pasizni. Bár ez egyfajta üzlet mert t is pasinak érzed magad mellette, érzed, hogy azért jobban megnéznek a lányok ő is megdobja a te kisugárzásod. -Csak ellentétben vele ez csak neki szól. Ráadásul ellentétben vele ez alább is hagy ha nem vele vagy.


- Ha megtudod csinálni, hogy nem leszel lélek-vibrátor, akkor bizony van valami esélyed. Ám sokkal jobban jársz, ha te is felhasználod őt a kisugárzásod emelésére és ezzel szép titkosan keresel egy barátnőt aki előtt nem rejted el mit akarsz.

Ez ugyan is a barát zónás lányoknak nem érdeke. Egyrészt mert kapnál te a barátnődtől, olyan a "legjobb barátom, régebben tetszettet", hogy megzöldülsz.

Aztán azért is, mert a barátnő kapná a romantikus kedves pasi modult ami most az övé. Ezért ő mindig klasszul barátként elfogja neked mondani, hogy x csaj neked nem jó, mert ilyen olyan amolyan y csajnál pedig sajnos nincs esélyed és míg nálad mindennapos, hogy te segítesz neki pasi ügyben, ezt nulla alkalommal fogod visszakapni nő ügyben.


Szóval ez nem a női jó indulat terméke, egyszerűen csak kihasznál. Azzal hogy villant ezt-azt a tudatalattid számára eléri, hogy ne udvarolj más lányoknak. Szóval zárd el a romantika csapot és szerezz egy barátnőt!

2014. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket. Sikerült!!!! Már tobb mint 8 hónapja élünk boldogan együtt 😊
2015. szept. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!