Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kértél már randit olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértél már randit olyan lánytól, akiről tudtad, hogy foglalt, van párja?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?

2015. jan. 11. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen, házasság
2015. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
randit nem, csak szexet
2015. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 CptTomato ***** válasza:
Kértem.. az esetek 80%ban elhajtottak a többiben pedig max pár alkalmas szexkapcsolat.
2015. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az ilyet tiszteletben tartom.
2015. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
olyan esetre gondolok, ha nem te voltál a párja
2015. jan. 11. 14:44
 6/12 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem,nem is tenném.
2015. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Khmmm én gyereket csináltam így.

De ott a csaj kérte, mert a férje nem tudod nemzeni, viszont dokihoz nem ment.

Csajnak megy gyerek kellett.

Hála nem hasonlít rám. :D

2015. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert tiszteletben tartom azt, hogy van valakije.


Egyszer mászott rám egy olyan lány, akinek volt barátja és nem hagyott békén. Ő azt mondta, hogy a barátja veri és már nem szereti, stb.stb. Több éves kapcsolat lett belőle és a végén engem hordott el mindennek és cserkészett be más fiúkat.


Örök érvényű tanulság. Aki úgy hajlandó veled elmenni randizni, hogy van valakije, az melletted is meg fogja ugyanezt csinálni. Bármit is tehetsz, bármilyen jó lehetsz az ágyban/kapcsolatban, meg fog csalni.

2015. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

8as, ezzel vitatkoznék. Lehet, hogy csak mert magamat védem, de mégis.


A mostani párommal úgy ismerkedtem meg, hogy volt pasim. Mondjuk, őszinte voltam, amint megismerkedtem a mostani párommal, azonnal elmondtam az akkori pasimnak a dolgot. Nem akart szakítani, de elfogadta, hogy találkozgatok egy másik sráccal. Végül én szakítottam, mert nem bírtam tovább ezt a helyzetet. Az a kapcsolat már kezdett haldokolni, csak még nem ismertem fel. A mostani párommal nem tenném ezt meg, vagy max ha mégis, ugyanilyen őszinteséggel. De mivel már összeköltöztünk és eljegyzésről beszélgetünk, erre nagyjából semennyi esélyt nem látok. Attól még, mert valakinek egyszer volt egy gyengébb pillanata, vagy akkor találkozott a NAGY Ő-vel, mikor éppen foglalt volt, még nem biztos, hogy ez ismétlődő tendencia. Persze, ha valaki gerinctelen és direkt keresi a tilosban járás izgalmát és direkt megcsal másokat, arra ez nem vonatkozik. De különben... Tiszteletben kell tartani, igen, de ha a lány menni akar, akkor menni fog. Jelen esetben is én adtam az egyértelmű jeleket.

2015. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A mostani párommal nem tenném ezt meg" Még. Nekem is ezt mondta a lány. Váltig állította, hogy nem tudna megcsalni, engem szeret, blablabla. Aztán amint romlott a kapcsolat, már új fiúk után nézett. De persze engem megtartott, hogy mégis legyen egy fix pont az életében (meg persze el kellett tartani).


Én csak azt nem értem, hogy ha igényed van arra, hogy más fiúkkal ismerkedj, akkor miért nem szakítasz az előző barátoddal? Nem kötelező bárkivel is járni, szexelni kapcsolat nélkül is lehet. Egy kapcsolat a házasság előszobája és számomra ugyanolyan szerződés, mint maga az esküvő.


Ha menni akar a lány, akkor előbb szóljon, szakítson és utána menjen. Ne a kapcsolat kellős közepén, mert szerintem ez indokolatlan szemétség. A jelekkel meg egy férfi sokra nem megy. Legalábbis én nem érzékeltem belőle semmit, körülöttünk meg mindenki tudta már, hogy megcsal a lány, csak nekem nem szóltak róla (valamiért őt védték és ez számomra a mai napig talány).

2015. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!