Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kértem egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kértem egy lánytól, hogy beleszerettem és kinevetett, miért?

Figyelt kérdés
Persze előtte elmondtam hogy többet érzek, ő mondta, bunkón hogy ő nem. Én meg mondtam bocsánt, hogy belédszerettem erre kinevetett..
2014. dec. 31. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye p|csa.
2014. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szomorú de nem értékelt téged :/
2014. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mert egy tahó ribi -.-

20/L

2014. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért alázkodsz meg? Egy paraszt csaj kinevet téged...
2014. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ribi volt, ne törögy vele
2014. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye a csaj, bár azért hozzá tartozik az is, hogy te mire fől kértél bocsánatot?? "bocs hogy beléd szerettem??" meert?


"üühh uhh jaj izé bocs hogy nyitva tartottam neked az ajtót,,,ö ööhöhö nyuuugi, nem kell viszonozni, elnézést"....


mind1, hát elég lett volna ha magában röhög, hogy ez meg mit kér bocsánatot. Már csak magad miatt se kérdező, ne kérj bocsánatot olyan dologért AMIÉRT NEM KELL, ez most mind1, de komolyabb dolgoknál pl. na mind1

2014. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Ilyenért nem kérünk bocsánatot. Am meg amikor mondta, h nem, faképnél kellett volna hagynod.
2014. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérni ezért nem kell! De persze ez egy bunkó volt.

Ha leszólítok egy lányt és Ő normálisan utasít vissza olyankor én is elnézést szoktam kérni a zavarásért, de lehet, hogy magában mind kiröhög. Úgy látszik manapság az a jó pasi, aki a hajuknál fogva cibálja végig Őket a városon. :D

2014. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!