Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti átmentek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti átmentek a barátnőtökhoz, ha beteg?

Figyelt kérdés

Péntek óta ágynak vagyok esve, és a barátom csak most ment haza, bevallom, egy picit idegesít...

Jól esett persze, hogy egyből suli után idejött, hozott nekem levest meg mintás zsepiket, de ha egy percre is elment, már írt, hogy minden oké-e.

Ez így normális, és csak én vagyok érzéketlen, vagy kicsit túl sok tényleg, és jogosan fuldoklom?

17L



2015. jan. 11. 17:31
 1/6 supra01 ***** válasza:
Örülj inkább, hogy ilyen pasid van!!!!
2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nagyon aggódik érted és csak jót akar ha még túlzásba viszi is..:)
2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányként írom, hogyha beteg vagyok..már pedig most épp nagyon..akkor inkább egyedül szeretek lenni..jójó, jöjjön át a pasi.. mondjuk egy fél délutánra megszeretgetni..

20L l

2015. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na így igazodjon ki rajtatok az ember. Ha felétek sem néz az ember, akkor az a baj. Ha pedig ott van mellettetek, segít nektek, akkor meg az.


Én fiú vagyok, de örültem amikor velem volt a barátnőm és ápolgatott (kár, hogy egyszer fordult csak elő, mert egyébként kur vára leszarta, hogy szenvedek. Van, hogy hetekig nem láttam, miközben beteg voltam).

2015. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha barátnőm beteg, akkor én is nagyon sűrven érdeklődők, hogy hogyan van. Ez szerintem így normális.
2015. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kohdf hirte válasza:
Hát én utálom ha igy babusgatnak inkább élvezem ha egyedül lehetek ha suli van és én otthon vagyok ugyhogy szerintem túlságosan is félt:)
2015. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!