Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk, mert nem feküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mert nem feküdtem le vele. Hogyan dolgozzam fel? 18/L

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,akivel nagyon jóba lettem,elkezdtünk "járni"(nem volt kimondva),ma teljesen boldogan Felhívom,mert jó hírt akartam vele közölni,erre mondja,hogy szakítunk,mert nincs szex. Pedig mar kezdtem nagyon bele esni:( Hogyan dolgozzak fel? Ő 22 éves.
2015. jan. 11. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem igazán szeretett :DD
2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
ha a szexuális igényeitek nem illenek össze, akkor feleslegesen húzzátok egymás idejét
2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jobb is h elhagyott..csak addig kellenel neki utana ugyanugy dobna..
2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
én is dobnálak ha nem lenne szex. OMG.
2015. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

"Megmondtam már, minden egyes menőnek

Jut egy strigula, a sitten majd betörnek.

És megmondtam már minden kamasz lánynak,

Ha hülye, vagy mint a tök, ki is használnak.

Szeretetet nem kaphatsz orális szexért,

A fiú csak trükközik, ne hidd hogy megért.

Amelyik azt mondja, várjunk, még kérlek,

Na, azzal állj szóba, a többi prédának nézett,

És tudom, hogy dolgozik a hormon meg az ego,

De lásd meg végre, az élet is egy Lego.

Börtönt építesz vagy vidámparkot?

Döntsetek végre, gyerünk, mit akartok?

Pózolni a neten vagy valódi szerelmet?

Folyton balhézni vagy nyugodt életet?

Másokkal törődni vagy végre magaddal?

Hogy tél helyett barátkozz a tavasszal."

2015. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kapcsolat az, ahol nincs szex??
2015. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

mennyi ideje jártatok?

de ettől függetlenül az, hogy nem is próbálta megbeszélni veled, megoldani a dolgot, arra utal, hogy nem szeretett. csak dugni akart. jobb így, hidd el

2015. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi ideig voltatok együtt? Mert pl azért 3 hónapot még várnék, de többet biztos nem.

Feldolgozni egyszerű, nem beszél vele, nem találkozol vele, nem nézed facebookját, elpakolod a tőle kapott dolgokat, lefoglalod magad valamivel és idővel elmúlik.

Majd belehabarodsz másba.


Én pl szerettem ilyenkor nekiesni egy 5000 darabos kirakónak, lehetőleg jó nehéznek, hetekig elvoltam :D Utána járkálsz barátokkal el és máris túl vagy rajta. Nem dől össze a világ.

2015. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Most írta a kérdező, hogy még nem is volt kimondva, hogy jártak. Ha kifogásolod, hogy ilyen kapcsolatban miért nincs szex, akkor beteg vagy. A másik lehetőség, hogy a szövegértelmezési képességeiddel vannak gondok.


Jól tetted kérdező, hogy szakítottál vele. Sajnálom. Még csak kezdtél beleesni, még jó, hogy így nem volt szex.

Ez még együtt járás sem volt igazán, hatos, te hol élsz? Még nem is szerelmes a lány, de már szexeljen? Jó sok aberrálttal van tele a világ.

2015. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje voltatok együtt?

Amúgy elég undortó dolog telefonon szakítani, főleg egy ilyen dolog miatt. Ennek a pasinak csak a punci kell, a többi csak nyűg ami vele jár, aztán több nyűgöt kapott mint puncit, így dobott. Ne lepődj meg, ha 1 héten belül mással látod.

Hogy dolgozd fel? Fogd fel tapasztalatnak, hogy vannak ilyen alakok is és kerülni kell őket.

2015. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!