Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottunk a barátommal, hogy dolgozzam fel hamar és hatásosan?

Figyelt kérdés
Egy év járás után ma szakítottunk, vele vesztettem el a szüzességemet és úgy érzem, kihasznált. Hogyan felejtsem el hamar és hatékonyan?

2013. febr. 5. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol a barátunk :)
2013. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehezen, de el fogod felejteni.

Ha meg kihasznált, akkor meg még könnyebb is lesz.

Én fiú vagyok és mindig összeírtam hogy ha a barátnőm megbántott, éppen mikor és mivel.

Ezeket visszaolvastam és hamar felejtettem.

17f

2013. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Találj hobbit, legyél barátnőkkel, keress más pasit, az majd elfeledteti.
2013. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Foglald el magad! Menj társaságba, mert ilyenkor nem jó egyedül otthon gubbasztani! Persze ha úgy érzed sírnod kell, hát sírj! Add ki magadból a bánatodat, mert az is kell, hogy megkönnyebbülj. Ha van akiben megbízol beszéld meg vele, néha jólesik kibeszélni magunkból a dolgokat! Semmiképpen nem javasolnám a romantikus, nyálcsöpögős filmeket, zenéket! SŐT! Ezeket jobb ha most kerülöd! Az önsajnálat sem tesz valami jót. És győzd meg magad, hogy ő vesztett veled és nem te vele! Főleg ha kihasznált, akkor meg meg sem érdemel! Majd találsz jobbat aki megbecsül! Fel a fejjel! :)
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó megoldás lenne, ha elmennék buliba? Az a baj, hogy ő is ott lesz...
2013. febr. 5. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem! Most ne menj még olyan buliba ahol ő is ott van! Később már lehet mikor már magasról teszel rá, de most még ne! És szerintem valójában csak őt szeretnéd látni! :)
2013. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Háth lehet, a lelkem mélyén tényleg... De én szórakozni szeretnék, ismerkedni, és akkor nehogy már én zárkózzak be, míg ő majd éli világát! nem? :)
2013. febr. 5. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne oda menj bulizni ahova ö. Ha látod öt, csak magaddal szúrsz ki. Menj el máshova barátnökkel szórakozni, kezdj el sportolni, hobbikat keresni. Muszály újabb célokat kitüznöd. Az idö majd segit.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell bezárkózni! Sőt! Sz*rd le, de egyelőre akkor sem tartom okos dolognak az egy helyen való bulizást... magadnak ártanál vele..
2013. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igazatok lehet, de akkor az itthonpunnyadás marad csak... :(
2013. febr. 5. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!