Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal jobb úgy az élet, hogy amint felébredsz érzed a melletted fekvő párod illatát?

Figyelt kérdés

Ránézel, ő még alszik, finoman megsimogatod, megpuszilod a kezét lágyan megszorítod megöleled annyira jó érzés, jobb a világ, boldogan kelek fel, hogy ő az első amit látok ébredéskor és ő az utolsó. Ezért megéri élni :)


Nekem sajnos ez nem adatik meg mert nincs sem.

21/f


2015. jan. 12. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne fantáziálj.
2015. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szerinted, valóban így van.
2015. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is annál jobb, mint amikor éjszaka hazajön büdösen a buliból, bevágódik az ágyba ruhástól és reggel arra ébredek, hogy ott horkol mellettem, miközben bűzlik a piától.


Hmm.. nosztalgia. :D

(Nem, nem fiúról írtam, hanem egy lányról)

2015. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Most sajnálunk.

az ittlévők 75%a így éli a kis életét. én is.

Ne gondolkodj ilyen hülyeségeken. Miért hagyod hogy a nők elvegyék tőled az élet örömét? Össze vagy esve ember.

Tűzz ki valami célt magad elé, ami a p!nától független. Van ilyen! Nem csak neked rossz, nyugodj meg. Ne szokd meg ezt a helyzetet, de tudj vele együtt élni. Ha van lehetőség sose halaszd el, ne keresd a csipkerózsikát. És keress valami célt, és haverokkal tölts minden időt amit csak lehet.. és boldog leszel, és a boldogság már vonzza a nőket.. de így fater nem fog menni. Foglald magad le, legyél társaságba, járj el otthonról bármerre.. és jó lesz minden.

2015. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem is ! Imádom a hétvégéket amikor velem lehet
2015. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, ha jól befingik. Na akkor érezheted a melletted fekvő párod illatát. :D
2015. jan. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalább ilyen jó, amikor minden nap érezhetem a kétütemű füstjének mámorító illatát!

22F

2015. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy audi r8 al es havi 10 milio keresettel jobb az élet :D
2015. jan. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valoban nagyon jo erzes, amikor a parod akivel nagyon szeretitek egymast ott van melletted lefekvesnel es felkelesnel is, de ha nincs igy valojaban az sem a vilag vege. :)
2015. jan. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent csak akkor joleso erzes, ha nem budos es igenyes. :D xD
2015. jan. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!