Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdagabb/jobb élet körülmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdagabb/jobb élet körülmények között élő lányok általában beképzeltek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyrészük igen!De a fiúk között is sok ilyen van.
2009. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen.de tisztelet az igen kevés kivételnek!

És az a legidegesítőbb és mókásabb ha méghozzá s*gghülye is.

Fiúknál ugyanez a véleményem. :)

2009. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
sztem nem. nálunk az osztályban vagyunk kb 5en akiknek több pénzük van csajoknak és mégis sokkal beképzeltebbek vannak. ez inkább azért van mert a gazdag szülők elkényeztetik gyerekeiket és ezért lesznek beképzeltek. míg a nem igazán jol kereső szülük ezt nem tehetik meg. persze ez sem igaz mindenre. főleg neveléstől meg hogy milyen társaságba kerül valaki.
2009. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Az én legjobb barátnőm jó körülmények között él, nála okosabb és egyben szerényebb, józanabb gondolkodásút nem ismerek. Szerintem a neveléstől függ.
2009. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nevelés kérdése. Ha a gazdag szülők is beképzeltek akkor bizonyára nagyobb az esély.

De ma ez a trend. Légy beképzelt és blabla

2009. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem beképzeltség (bár akad olyan is aki az), inkább csak más az értékrendjük. Nekem is a legjobb barátnőm elég gazdag családban nőtt fel. Normális gondolkodása van, csak mikor pl. vásárolni megyünk, én kétszer is meggondolom, hogy mire költsek, ő meg nem. Csak megveszi, mert miért is ne?
2009. ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátnőmék is elég jómódúak, de soha nem hangoztatja, és egyáltalán nem nagyképű :) Ha nem ismerném, meg nem mondanám róla.
2009. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

sajnos én nagyon jó körülmények között nöttem fel

a

többi testvérem meg szegényen!!!!a kereszt szüleim neveltek

még is 1 büszke beképzlet lett belöllem,mindig lenézek másokat mindeig megszolok!!!!hát igen ez van ja és még kényes is vagyok!!de hogy miért???????azt nem tudom!!jó most ne jöjjetek hülyeséggekkel elkényesztettek meg adtak mindent azért lettem ilyen!!!!!!!!

2009. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tade ***** válasza:
82%

Sok baratom van, akik jo korulmenyek kozott elnek. Volt osztalytarsnomek pl. full gazdagok, de a szulei is a nullarol kezdtek, tehat nem felejtettek el honnan jottek, es igy is neveltek baratnomet. Barmikor szamithattam ra, egy vegtelenul egyszeru lany, annak ellenere, hogy gazdag. Van egy masik ismerosom is, aki viszont egy fogorvos fia, ok meg igazan atomgazdagok, es legmarkasabb ruhakat hordja, mindig tele van penzzel, de megmaradt egyszeru gyereknek. Szoval ha kint vagyunk, soha nem engedi hogy masok fizessenek, mindenben segit, ha fogorvoshoz kell mennem (apjahoz) mindig van kedvezmenyem, nem nez le masokat, nagyon jo fej. A szulei beleneveltek a luxusba, de nem kenyeztettek el, nincsenek maniai, nem hisztizik stb. Teljesen atlagos fiu (19 eves), csak onnan jossz ra, hogy penze van, hogy pl. Armani ingje van, meg prada cipoje. :))


25L

2009. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
én jó(átlagon fölüli) körülmények között élek, de nem kényeztettek el, és úgy lettem nevelve, h ne nézzek le másokat akik esetleg rosszabbul élnek nálunk. illetve sosem beszélek ilyen dolgokról, mert szerintem ezek a családomra tartoznak, kérkedni meg felesleges ilyennel mert szánalmas. (főleg mivel fiatal vagyok és semmit nem tettem azokért a dolgokért amiket megkapok.) de így az osztályomba rengeteg ilyen 'újgazdagnak feltűntetett' lány van, na nekik akkora az arcuk, h elmondani nem lehet.
2009. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!