Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal a lánnyal baj van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a lánnyal baj van, aki feminin fiúkba szeret bele?

Figyelt kérdés
Pl. Harry Styles, bár ő leginkább a mély, búgó hangjával fogott meg, de számomta külsőleg is vonzó: [link] Mindig is inkább az aranyosabb, kisfiúsabb típusú srácok vonzottak. Most akkor egyben lezbi os vagyok? :D
2015. jan. 12. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szereted a b*uzikat.
2015. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az embered szerintem. xD
2015. jan. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És akkor most mit kezdjek magammal? :D Szerelmes voltam egy osztálytársamba éveken keresztül, aztán róla is kiderült, hogy meleg, vagy legalábbis biszex. Továbbléptem, egy másik fiú tetszett meg, róla is az a hír járta, hogy nagy eséllyel meleg. Már nevetek magamon. :DDD Milyen szerencsétlen vagyok.
2015. jan. 12. 01:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen lány ismerősöm, aki hasonlóan járt állandóan; az összes eddigi szerelméről kiderült, hogy homokos. Végül olyan érzésem volt, hogy belém is szerelmes lett, de azóta megszakadt minden kapcsolatunk. Remélem nem leszek meleg.
2015. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok még biszex se, de mint 1 rossz bu*zi... :D
2015. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 :DDD


Am. szerintem semmi gond nincs veled kérdező.

2015. jan. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*#4
2015. jan. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer mikor nagyon fiatal voltam és csacsi, nekem is megtetszett egy lányos pasi. Egy kicsit gyanús volt mikor a banános füzetemre mondta azt, hogy nagyon szexi és nem nekem. Később kiderült, hogy homokos és jehovista is! Pacsi.
2015. jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel a b*zikkal mindig csak a gond van...
2015. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!