Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudok megbízni benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok megbízni benne és ez a barátság már nem lesz soha a régi. Ti a helyemben mit tennétek? Megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés

Csaj, aki a legjobb barátnőm volt (min.10 évig).. Többször összekaptunk már, de mindig kibékültünk. Utóbbi időben többször megbántott, tudom, hogy egyszer én is őt, de akkor háromszor is bocsánatot kértem tőle és azért az nem volt nagy megbántás én viccnek szántam csak komolyan vette. Viszont ő a hátam mögött azt mondta nincs bennem emberség meg intelligencia sem.. Ő nem tudja, hogy én ezt tudom. Azóta nem tudok rá barátnőként nézni, ha ezt gondolja rólam, miért akar a barátnőm lenni?! De sulival kapcsolatban mindig nagyon sokat segítettem neki, magyaráztam, együtt írtam vele neki a beadandókat. Segítettem neki fősulira jelentkezni, egyszer még esemény utáni tablettát is vettem neki, mert ő "félt". Nem akarom magam fényezni, de sokat segítettem neki, cserébe én soha nem vártam el és nem is kaptam semmit.

Most meg írogat, hogy rég beszéltünk, nem találkozunk e.. stb.. Írtam, hogy sok a tanulnivalóm. Én már nem tudok rá barátként nézni, nem is érdekel mi van vele.

Van barátom, jól elvagyunk.. Ezt a kapcsolatot is mindig ellenezte.. De régebben tetszett neki ez a pasi és még csókolózott is vele (a pasi nem tudta, hogy én oda vagyok érte), úgy, hogy a barátnőm jól tudta, hogy nekem is tetszik. De aztán a pasi mégis engem hívott el randira...

Nem értem mit akar tőlem, ha ilyeneket mond rólam a hátam mögött, stb..

Tudom, hogy van neki több barátnője, csak hát én a közelben vagyok, ők meg min. 100 km-re .. Nem tud velük sokszor találkozni.


2015. jan. 12. 14:15
 1/1 anonim válasza:
csak kihasznál téged...
2015. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!