Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez az alkat bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez az alkat bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 12. 19:06
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Nekem nem az alkattal van bajom - kövezzetek meg, de taszít a (mű)barna bőr és hidrogén szőke sörény hozzá. Ha fehér lenne a bőre, simán.
2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 Scream85 ***** válasza:
50%

Az ilyen alkatú csajok nekem nagyon NEM jönnek be.

Semmi nőiesség nincs bennük

2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
50%
Egy nő legyen nőies, egy férfi pedig férfias!
2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem Biztoa fehérje meg jumbo ìzű minden porcikája még a végén letépné.
2015. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 opened paradise ***** válasza:
87%

Ez megmarkol...gyémánt lesz alattad :D


Nem,nem igazán.

2015. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
54%
#13 Ha meg tudod fogalmazni, melyik, mit jelent - félrebeszélés nélkül, egyenesen, észérvekkel, megeszem a kalapom.
2015. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
53%
Uristen, nagyon nem. Felnek tole.
2015. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok, de mikor én mondtam, hogy ebben semmi nőies nincsen, akkor engem szóltak le, hogy mit szólom le, mennyi van munka van abban, hogy ő így nézzen ki én meg csak így lefikázom. :D

Ez már túlzás, minimum ugyanilyen pasi kell, hogy legyen neki, másképp hülyén nézne ki ha összeállnak.

2015. jan. 12. 19:13
 19/54 anonim ***** válasza:
47%

Fikazni azok szoktak akiknek komplexusai vannak.


Nekem se tetszik de elismerem a munkajat es semmi alapja annak hogy "nem nőies". Miert nem az?

Nehogy mar egy gyakoris verpistike hatarozza meg a noiesseg fogalmat..

2015. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
78%
#18 És agyad, mint egy tyúké - de te is összeállhatsz az oldal hímjeinek kilencen százalékával. Nőies, nem nőies, férfias, nem férfias - tudjátok, egyáltalán mit jelentenek ezek? Gyerekes kis képecskéket csatoltok ehhez a fejecskétekben, például hosszú haj, magassarkú, rózsaszín, kontra rövid haj, izmok, rövid köröm. És ha valaki kilóg ebből a sémából, már Szar. Már "nem elég jó - ebbe vagy abba a csoportba". Nem veszitek észre, hogy magatokat korlátozzátok be? Saját magatok húzzátok meg a határt, mit tehettek és mit nem tehettek meg. Holott az egész nőiesség és férfiasság egy kitalált dolog. Bázze...
2015. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!