Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez az alkat bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez az alkat bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 12. 19:06
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván azért nem olvasod el, mert már többször is kudarcot vallottál olvasás terén. Ez most még egy. Egyáltalán nem mondok ellent önmagamnak, hanem te nem tudsz értelmezni. Kerek perec leírtam, hogy miért támadlak. S azt hiszed, most látlak először? Rosszul hiszed.

S én nem fogok elmenekülni, "nemelolvasni", meg úgysézni, emelt fővel szembeállok akárkivel akármeddig. De te nem, mert gyenge vagy. :\

2015. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Szergej55 ***** válasza:
Jól van baze, versenyformát linkelgetni itt! :D
2015. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Kifejtettem, miért tartom meddő vitának ezt az egészet. Elfogultan nyomod a szöveget, csak mert a Rühellem a nőket nevű senkiházi betalálta az egyik hozzászólásod. Teljesen mindegy, mit állít ez az aljas Rühellem a nőket, te akkor is szembeszállsz vele, ha éppen azt írja, hogy kék az ég és zöld a fű.


Egyébként ha már elfogultság és előítélet, ráértedben nyugodtan nyomozgass ki néhány korábbi hozzászólásom az elfogultságomat illetően. Mint például a kis mellű nők védelme, korkülönbség védelme (utóbbinak szélsőséges, igen, szélsőséges esetében annak támadása) stb. Szerinted én nem próbálom értelmezni az itteni problémák nagy részét racionálisan? A szemedben, és a hozzád hasonlóakéban nem! Mert csak "már megint ez a Rühellem a nőket osztja az észt. Természetesen minden olyan emberi adottság mellett kiállok, amiről NEM TEHET az illető, a kérdező. Ezek nem szélsőséges esetek.


És ha nekem nem tetszenek a szinte már idomtalanul eldeformálódott testű, kigyúrt nők, akkor nem tetszenek. Hadd fogalmazzam meg a kritikámat, a véleményemet. Rólam is szoktak rengetegen. Mint ahogy rólad is, és másokról is. Vagy nekem nem szabad, mert én vagyok a Rühellem a nőket? A véleményemben is a felhasználónevemet nézted. Előítélet.


Ugyanúgy támadom az elhízott zsírsertéseket, akik ide jönnek picsogni, hogy senkinek sem kellenek, mert kövérek. Ők maguk tehetnek róla. Kedvenc esetem, amikor különféle betegségekre fogják az elhízást. Érdekes módon munkatáborokban ismeretlenek voltak ezek az "elhízásos betegségek".


A hozzászólásodba lopva-lopva beleolvastam, de a "szétszálkázott"-nál azt mondtam, hogy ez már a szőrszálhasogatás kategóriája, emiatt sincs értelme. Gyors gépelés közben előfordul. Korrigálom magam: szétszálkásított. Talán értelmesebb valamennyivel. Durranhatnak a pezsgők, szólhatnak a dudák!


Fekete Laci külön témakör? Merthogy? Ja, mert nem testépítő... Ha az lenne, nyilván mehetne a többi közé, akiket sosem fogok tudni megérteni. Olvastam róla eleget, meg arról is, amikor szándékosan le akarták járatni a testépítők is, de mindegy...


Hogy nézek ki? Sörhas, pörköltszaftos atléta, hónaljból burjánzó szőrcsomók, bagószagú szakáll, sörszagú lehelet, izzadt, erjedt szagú test. Most jobb?


#40: Menekülés? Ó, hát ismerlek, te meg az a típus vagy, aki mindig "ügyesen" csavargatja a szálakat, csakhogy a másik negatív színben tűnjön fel. Ha van rajta sapka, azé', ha nincs rajta sapka, azé' tipikus esete... Most mi fog jönni? A "na mégiscsak reagál, mégis itt függ egész nap ez a szemét Rühellem a nőket"? :D


#41: Ez meg megint szőrszálhasogatás, de persze én kis hülye, reagálok rá, hiszen #40-es szerint is "menekülök". Arról meg tök felesleges győzködni... szerintem a te torkodon sem nyomták le a spenótot kiskorodban, ha undorodtál tőle. Vagy ha igen, attól sem kedvelted meg, s nem is biztos, hogy meg tudnád magyarázni a miértjét. Pont ugyanígy vagyok a testépítőkkel. Nem tartom egészségesnek, és punktum. És ez a maszkulinforma "csaj" sem jön be.


Volt értelme ennek a vitának? Szerintem semmi. Max. annyi, hogy néhányan ismét kimutatták a foguk fehérjét egy számukra kevésbé rokonszenves felhasználónév láttán.

2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Ja még annyit külön megjegyeznék a szubjektív nézeteket illetően, hogy meglepő módon akkor is kapom az ívet, amikor éppenséggel pártolok egy-egy elveszett lelket, nőt, férfit. Konkrét példa volt pár napja, amikor az egyik kis cickójú csaj kérdése alá beírtam, hogy "próbálja meg elfogadni önmagát, és különben is, aki kritizálja a kis melleit, az a férfi meg sem érdemli őt", vagy valami ilyesmi. Meg is kaptam valami idiótától, hogy a nők seggét nyalom.


Na ennyit az előítéleteitekről... :D

2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Mentem hányni... 1 perc.
2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

- Még egyszer elmondom (deunommár): nem most látlak először, és nem a neved miatt szálltam rád, hanem mert régóta tudom, hogy egy gyökér vagy. A nevedet csupán megszólítás céljából írtam le. Bonyolult, mi?


- Ja, szándékosan le akarják járatni a hőst, aki még véletlenül sem nyilatkozik marhaságokat :D


- Nem vállalod fel magad, hanem elbagatellizálod. Azért ez is sokat elmond.


- Pedig el akartál menekülni, ilyenkor ezzel lehet itt tartani a gyökeret, ez egyszerű lépés, de amúgy vagyok annyira igényes, hogy sablonos lépésekkel ne operáljak :P Rendesen bele is zavarodtál.


- Az egész lényege az volt, hogy ha látsz valami szokatlant (aki nem árt senkinek), azt _ne_bántsd_, szóval sem. Magadban annyit puffogsz, amennyit akarsz, de ne becsméreld sehogy! Talán a kis háziállat agyad sikeresen asszociálja a bántáshoz a beszólást, így a jövőben tartózkodsz majd ettől. Ez afféle idomítás. Annyi rosszindulat van így is a világban, nem kéne tovább terjeszteni. És nem, én sem terjesztem, ugyanis ha nincs kinek, akkor nem szólok be.

Amúgy csoda, hogy most nem került elő a "biztos nem tud főzni, nincs családja, nincs munkája"-szalag, mint a múltkor zalostka barátunknál, aki még mindig nem volt képes válaszolni arra a kérdésre, hogy mi jár ilyenkor a fejében.

2015. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Pedig el akartál menekülni, ilyenkor ezzel lehet itt tartani a gyökeret, ez egyszerű lépés, de amúgy vagyok annyira igényes, hogy sablonos lépésekkel ne operáljak :P Rendesen bele is zavarodtál."


Erről beszéltem itt. :) >>> "Menekülés? Ó, hát ismerlek, te meg az a típus vagy, aki mindig "ügyesen" csavargatja a szálakat, csakhogy a másik negatív színben tűnjön fel. Ha van rajta sapka, azé', ha nincs rajta sapka, azé' tipikus esete... Most mi fog jönni? A "na mégiscsak reagál, mégis itt függ egész nap ez a szemét Rühellem a nőket"? :D"


Szerinted nem ismerem ezeket a kisstílű taktikákat? :) Reflektáljunk a "menekülésre", utána oltsuk le az alanyt, mert mégis ír valamit. Lehet ezt a végtelenségig játszani, értelme nincs, ha az alany ismeri ezeket a kb. 15-20 éve is lejárt netes trükköket. :) Kicsit színvonalasabbnak gondoltam a befejezést, mintsem jössz ezzel az idejét múlt bűvészmutatvánnyal.


De adok neked egy jó kis rejtvényt! Lehet hogy írni fogok még ma, de lehet, hogy holnap. Az is lehet, hogy itt hagylak, hogy fortyogj magadban, és oltogasd a "Rühellem a nőket" nevű usert a távollétében, még az is lehet, hogy visszanézek, és kiröhöglek. Vagy éppen leszarlak. Fene tudja, hogy fog alakulni. Trükközz, tippelgess, sakkozz! Írd be a tipped, és úgy fog megtörténni. Vagy nem. :D


Felvállalni magam? Ja ez most a "Rühellem a nőket csak azért is be fog magáról linkelni egy képet, de ha mégse tenné, akkor kunyerálok tőle az egyik női felhasználónevemről, mert úgyis van olyan hülye, hogy csajoknak kiadja magát" c. műsor, hm? Lehet próbálkozni. De mivel előtted járok egy lépéssel, bedobom a megoldókulcsot: "na tessék, ilyen gyáva ez a Rühellem a nőket, nem meri felvállalni magát". Játszd el a csajt valamelyik nickeden, férkőzz a bizalmamba és nem köpöm el rólad, hogy látens ratyi vagy. Mert mondjuk aki ilyet tesz, az "tök egészséges". :D Azt hiszed, nem ismerem az alattomos, sunyi fajtádat?

2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Pedig már kb befejezettnek láttam az egészet, de neked muszáj visszasüllyedned a totál nyomorék szintre, miután több oldalnyi rugdosással sikerült kierőszakolni belőled valami minimálisan értékelhetőt : (

Soha nem adtam ki nőnek magam, és nem is fogom, ez megint valami új random agyrém. De ezzel csak magadat készteted paranoiára, hogy na vajon melyik leszek mégis én :D

A menekülésdologra is tévesen pattogtál rá, mert az még mindig csak egy egyszerű rutinlépés volt, semmi extra. De a többit meg nem vetted észre. :\

2015. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Jó lesz már chat fighterek.
2015. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

"... de neked muszáj visszasüllyedned a totál nyomorék szintre..."

Szükségszerű az értelmi képességednek megfelelő nívóra merülni, hogy kommunikálni tudjak veled. Gondolkodtam már azon is, hogy később megtanulok, féregül, piócául, kétszínűül, alattomosul, meg még pár nagyon hasznos nyelven, csakhogy zökkenőmentesen felvehessem a kontaktot a hozzád hasonlókkal.


A paranoia feltételének akkor lenne helye, ha itt keresgetném azokat a csajokat, akikkel akarnék valamit kezdeni a későbbiekben. Mivel ez nincs így, ez fals opció volt. Ráadásul még mindig benne van a pakliban, hogy az utóbbi "soha nem adtam ki nőnek magam" szónoklat is csak egy nyilvános megtévesztés, nehogy később mégis gyanút fogjon bárki is. :P Olyan ismerős, mintha már hallottam volna a "ne figyeljenek oda arra, amit mondok"-ot. :D


Egyre jobban élvezem az üres, hatástalan vagdalkozásodat, úgyhogy:

[link]

2015. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!