Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez az alkat bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez az alkat bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 12. 19:06
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
52%
Ki ez a kisminkelt faszі?
2015. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem nő.
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 opened paradise ***** válasza:

Én pl. egy szóval se mondtam,hogy nem nőies.

Egyszerűen csak elképzeltem,hogy este a sötétben hozzám simul egy kőkemény test,majd egy izmos kar lendül a gatyám felé.

És ez számomra nem túl vonzó kép volt :D

2015. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
67%

So much hate... mibe fogadunk, hogy akik itt fikáznak, azok máshol teli nyelvvel nyalják a "légy önmagad", "éljen az önmegvalósítás" és társai tündérdumákat? Aztán amikor szembesülnek egy olyannal, ami kívül esik a korlátolt kis világukon, akkor már jön az ócsárolás. Megbékélt emberek lehettek...


Tény, hogy ez a szint egy átlagnőnek naturálban nem elérhető, de Zsuzsi nem is azért csinálja, hogy átlaghímegyedek fantáziáiban szerepeljen. Ez egy olyan sport, ahol a szálkás izomtömeg megszerzése a cél. Egy ilyen területe a világnak. Ha nem tetszik, akkor nem kell szidni, csak szépen menj tovább.

És amúgy igen, tényleg nagyon sok munka van ebben, több, mint akármelyik kis nyominger kommentelő egész életében el tud végezni. És általában a hasonló szubkultúr körben mozgó férfiaknak ez bejön, így pár nélkül sem fog maradni. De ha mégis nem olyan körbe tartozóval jönne össze, és "hülyén néznének ki", akkor mi van? Nem kell mutogatni, mint az oviban, hogy "júúj, ő másmilyen, beszéljük mán kiii".


Azzal a kommentelővel is egyet tudok érteni, aki kifogásolja, hogy egy "vérpistike" határozza meg, hogy mi a nőies és mi nem.

A szokásos rettentő vicces beszólásokról nem is szólva...

2015. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

#20 mi az, hogy a nőiesség meg férfiasság kitalált dolog?! nem, nem kitalált dolog, a nőiesség meg férfiasság hormonok függvénye, női és férfi nemi hormonoké. nem a nőknek rózsaszín, fiúknak kék baromságra kell gondolni, de igenis léteznek azok a fizikai adottságok, amik a nőt nőiessé, a férfit férfiassá teszik. általában valamilyen funkciójuk is van, szóval nem véletlen, hogy a nőknek magasabb a testzsír százalékuk, szélesebb a csípőjük, nagyobb a mellük, ezek mind a terhességnél, szoptatásnál lesznek hasznosak. persze nyilván nincs olyan, hogy egy A-s kosarú nő nem nőies, de tudod, vannak bizonyos határok, amiket átlépve inkább férfias lesz az illető.

nőies pl. a keskeny derék, szélesebb csípő, nagyobb mellek (homokóra alkat), de itt a képen ezek közül egyik sem jelenik meg a lányon. illetve a mellei nyilván nem eredetiek, mert ilyen alacsony testzsír százalék mellett nulla melle lenne.

egy széles csípőjű, nagy fenekű, keskeny vállú férfi ugyanúgy nem férfias. ezeket a korlátokat nem mi találtuk ki, hanem a természet alakította ki ilyenné. én elfogadom, hogy valakinek ez tetszik, de ez akkor sem nőies.

2015. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
43%

24: "So much hate... mibe fogadunk, hogy akik itt fikáznak, azok máshol teli nyelvvel nyalják a "légy önmagad", "éljen az önmegvalósítás" és társai tündérdumákat?"


Mindennek van határa... Nyilván nem zabálsz be az olcsó kukoricakásádból három nagy kondérral csak azért, mert szereted. Általában mik/kik is vannak fikázva itt? Leginkább a szélsőségek.


"tényleg nagyon sok munka van ebben, több, mint akármelyik kis nyominger kommentelő egész életében el tud végezni"


El tudom képzelni, ahogy most a 40-es szakmunkások - akik több mint húsz éve 14-16 órában tolják az ipart bent a gyárban -, a kis naiv képzelgéseidet olvasva leköpdösik a monitort... Úgy tűnik, a testépítőkön kívül a világon senki sem dolgozik.

2015. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Jól mondja a 25-ös. Egyébként meg szerintem itt senki nem fikázik. Mindenkinek megvan róla a saját véleménye, ennyi.
2015. jan. 12. 19:45
 28/54 anonim ***** válasza:

Munka az tényleg van benne azt el kell ismerni.

Férfiaknak bejön? Nem

Nőies? Nem

Miért nem? Mert ez már inkább férfi ennyi izommal mint nő. Attól lenne nő hogy p*ncija van? Kérlek sebész pár perc alatt csinál bárkinek.

Nem nőies és nem szexy.

2015. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

rákerestem.. [link]

ezen a képen pl nagyon brutálul néz ki (oké, hogy verseny állapot), ha nem lenne ott a két szilikon mell, simán egy férfi teste lenne. tiszta eres a keze is, nagyon nem szép, én semmi finomat, nőieset nem látok benne. sokkal szélesebb a válla, mint a csípője, senki ne mondja, hogy ez alapvetően nem férfi attribútum.


biztos le leszek pontozva, de itt pl sokkal jobban nézett ki: [link]

2015. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
67%

Na te "rühellem a nőket", inkább meg se szólalj, mert te vagy a gyik egyik szégyene... szélsőségesen szánalmas paraszt vagy, így nyugodtan lehet fikázni, ha már szélsőségeket szabad. Mondjuk civilizált ember nem fikázza a szélsőségeket pusztán a létük miatt, hanem megérti, hogy az emberek különböznek, és a szélsőségekre is akadnak egyedek. Diverzitás, ugyebár. És ha nem is tetszik neki, de elviseli, amíg nem árt az illető senkinek. Én ezért fikázlak, mert egy rosszindulatú paraszt vagy. S ha egy nő izmos lesz, ő azzal nem árt senkinek. Ja, hogy sérti a kis nyominger lelkecskéjét, mert simán lekörözi őt? Az a nyominger baja, foglalkozzon azzal, hogy ne legyen nyominger.


Kérdező: szóval akkor rád is simán lehet ilyeneket mondani, hogy "kisminkelt faszi", meg "minden,c sak nem nő", hiszen ezek csak vélemények, te kisminkelt, nem nőies faszi.

2015. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!