Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálkoznak rám random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálkoznak rám random lányok?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű,nem feltűnő, normális fiú vagyok.

Azt vettem észre hogy akadnak lányok akik minden ok nélkül hidegen,ellenségesen,visszautasítóan viselkednek velem.

Nyilván ha ilyennel találkozom akkor utána magasról teszek rá,nem okoz szívfájdalmat de érdekelne miért válthatok ki ilyen reakciót,minden ok nélkül,úgy hogy sokan meg kedvelnek..

19/F


2015. jan. 12. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet provokalod magad ... Van egy fiú a suliba és egyszerűen ideges vagyok ha meglatom , mert folyamatosan utogeti a levegot meg jatsza hogy milyenkemény fiu.. szal lehet ez állhat a háttérbe
2015. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem hagyhat hidegen, ha foglalkoztat ez a kérdés.

De milyen szituációban, mikor ismerkedni szeretnél, vagy csak mész az utcán és ráncolják rád a homlokukat, hogy "ejnye bejnye" ?

2015. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt a 'hidegen hagy' kamut felejtsd el. Nem hagy hidegen, igenis érdekel, csak nem vallod be. Én is ilyen vagyok, és én se vallom be. Hibáinkat nehéz elviselni. Talán ez, hogy az egyik "ön hazugságodra" rájöttünk, előbbre vihet a probléma megoldásában.
2015. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csendes vagyok,nem csinálok semmi ilyet.


Szerintem nem elítélendő ha ez érdekel valamennyire.


Ezt "félismerős" lányok csinálják tehát akikkel esetleg volt már interakcióm,ugyanolyan közegben mozgunk de nem vagyunk közeli ismerősök.

2015. jan. 12. 20:51
 5/10 A kérdező kommentje:
3- Olyannyira hidegen hagy,hogy noha évek óta észlelem ezt most írtam ki róla egy kérdést..
2015. jan. 12. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Régebben azt írtam volna, ez erősen függ attól, milyen lányokról van szó, régen csak erősen sminkelt, minden hétköznap fodrásszal belőtt hajú, műkörmös lányok csinálták ezt. De pár év (szó szerint alig pár éve) alatt már minden típusú lánynál látni ezt, tisztelet az egyre kevesebb kivételnek.


Felszáll villamosra, ahol egy teljesen normális, csendes bácsika vagy fiatalabb férfi ül valahol, ápolt, nem koszos, nem büdös, egyszerűen csak annyi a bűne, hogy natúr pulóver van rajta, olcsóbb dzseki vagy munkásruha. Nem bámulja meg, semmi udvariatlant nem tesz, egyszerűen nyílik az ajtó és arra fordul ahol az emberek szállnak fel. Erre mit látsz az ilyen lányon? Szó szerint undorral néz vissza, mintha rá csak magazinból szalajtott modellek nézhetnének, és különben is, villamos neki igénytelen, neki alá rakott kocsi járna vagy ingyen fuvarozás valaki más kocsijában. Vicces is lehetne, de sokkal inkább szomorú.


Annyi minimális tisztelet sincs már, hogy legalább emberszámba vedd a többi utast, ne úgy húzd a szád vagy forgasd a szemed, mintha felmosórongyok lennének, és miért, mert nem márkás ruhában vagy öltönyben ülnek. Sokat utazom, és ez tényleg mindennapos jelenet, aki nyugdíjas, munkás vagy csak simán farmer + póló, attól már undorodni kell.

2015. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező jegyezd meg: A lányoknak ma már csak a sztár stílusú/külsejű/ruházatú pasik kellenek, más szóba se jöhet náluk! Itt ezt persze letagadják a nők, de attól még így van, én is ezt tapasztalom, amit te!
2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eggyel több lányon látom én is ezt.Ez a "pláza-tekintet"(=üres,buta,lenéző tekintet,ahogy az elkényeztetett plázap*csák néznek az átlagos külsejű férfiakra)...Főleg,amikor megpróbálok velük szemezni az utcán,villamoson,suliban."Tényleg,én kérek elnézést,hogy bele mertem nézni kegyed szemébe,bocsásson meg, hercegnő."
2015. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*Egyre több

bocsi

2015. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek normalis lanyok. Mas-akar szerenyebb külsejű-fiukkal is jol elvannak szoval ez nem felszinesseg.
2015. jan. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!