Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen alkatú nőnek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alkatú nőnek van esélye férfiaknál?

Figyelt kérdés

Vagy nagyon elenyésző az esélye?

[link]


2015. jan. 12. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez teljesen oké. Te ilyen vagy?
2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Nekem nemrég egy ilyen alakú lány tetszett meg, de nem a teste miatt.

Ha szimpatikus számomra az adott lány akkor a külső nem az elsődleges számomra. :)

2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Persze, hogy van. Bár nekem ez már túl kockás.
2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, szinten ugyanilyen, nem vagyok egy hízós típus sem.
2015. jan. 12. 21:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Arról nem tehetsz, hogy nem tudsz hízni és azért ez még nem az anorexiás kategória.
2015. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé tetszik.
2015. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lenne esélyed nálam. Bár ez erősen függ az arcodtól. Általában nem szoktak érdekelni a testi adottságok (szélsőségeket leszámítva természetesen).
2015. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam lenne, nekem tetszik.
2015. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért meglepnek a válaszok, nem erre számítottam.
2015. jan. 12. 21:26
 10/19 anonim ***** válasza:
A külső nem minden és amúgy is vannak, akiknek a nagyon vékonyak tetszenek. Mondjuk nem biztos, hogy ez egy egészséges testalkat, mert a nagyon soványak hajlamosabbak a betegségekre, mint az átlagos testalkatúak, vagy a kis súlyfelesleggel rendelkezők, de vannak, akik tényleg alkatilag nehezen híznak.
2015. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!