Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az exem hogy ilyeneke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az exem hogy ilyeneket csinál?

Figyelt kérdés

Két hónapot voltunk együtt. Az első hónap szép volt, utána jöttek a gondok. Kimutatta a valódi énjét, nagyon rosszul bánt velem, majd karácsony előtt szakítottam vele, nem tudtam vele lenni tovább. Közöltem vele hogy miért és részemről akkor vége is lett. Én azóta nem kerestem őt, ő folyamatosan hívott, sms-t írt, fb-n kérdezte hogy vagyok. Semmire sem válaszoltam. Azt hittem lekopik, töröltem.

Tegnap rám írt, csevegett egy ismerősömmel (Utána kiderült nem csak azzal), és annak a szövegét belinkelte hozzám, tele olyan dolgokkal melyek nem voltak igazak rólam, a végére pedig egy nagyon durva szöveget. Magára hagytam a telefont, majd később láttam, hogy azóta folyamatosan írogatott hülyeségeket, ilyen-meg olyan szar alak vagyok, ő dob ki engem, vége. Ami elég vicces, mert én szakítottam vele.

A szakításunk fő oka az volt, hogy nem tisztelt engem, csúnyán beszélt, zavarta hogy előttem volt más is az életemben, azt is lenyomozta a neten és az életben is utána járt.

Én pedig utólag tudtam meg, hogy mikor ismerkedtünk neki még ott volt az ex szexpartnere, akivel csetelt, és kibeszélt más lányokkal a hátam mögött. Én ezeket nem hoztam fel neki szakításkor, pedig megtehettem volna.


2015. jan. 13. 08:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő 32 éves. Én 29
2015. jan. 13. 08:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg ember! :-(
2015. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg, hogy feljelented zaklatásért.
2015. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok felnőtt emberek!, kb mit egy 16 és 18 éves szövegét olvastam volna.


Üdv 26/f,


ui.: 2 hónap az nem is kapcsolat..

2015. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!