Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkednél egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkednél egy lánnyal, de kiderülne, hogy mellrákja volt és le kellett vágni az egyik mellét, tudnál még rá "nőként" nézni? Illetve tudnád szeretni megcsonkítva is, vagy szégyellnéd?

Figyelt kérdés

Csak őszintéket kérek, most hagyjuk, a tapintatott.

Köszönöm! Kort is kérek szépen.


2015. jan. 13. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, ugyanugy tudnám szeretni! komolyan..
2015. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jah és 19/f * ez le maradt, 1-es voltam :)
2015. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, semmit sem szégyenlek rajta! Nem jelentene hátrányt az ismerkedésben és másban sem. Attól még hogy hiányzik az egyik melle, ugyanúgy lehet gyönyörű és imádnivaló!
2015. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
sajnos nem ... ha ez egy élő kapcsolatban történne, akkor természetesen nem változna a kapcsolatunk, de ha ismerkedés során tudnám meg, akkor nem vágnék bele ... sajnálom
2015. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én nem
2015. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én inkább fenék párti vagyok ha testiségről van szó :) szóval nem zavarna szexuális értelemben...nem azt mondom, hogy nem venném észre, de nem zavarna...és az ismerkedés és a párkapcsolat nem ennyin múlik szerintem...barátnőmnek meg van mind2 melle mégis csak előjátéknál izgatom, pl csak úgy az utcán vagy társaságban nem kezdem el markolászni...a nő nem attól nő, mert van 2 melle...és nem is a melle miatt kell szeretni...szóval nem lenne kizáró ok nálam ha ismerkednék...


21F

2015. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem annál életerősebb lenne szóval még lehet hogy hajtanék is rá, mondjuk elég beteg fantáziám van ;)


Amúgy meg olvastam valahol hogy régen volt olyan nomád nemzet ahogy a nők direkt levágták az egyik mellüket hogy jobban tudjana íjjászkodni. Egyedül esztétikai hátránya van de mivel én fenéz beállítottságú vagyok így nem zavarna.

Üdv

2015. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
+ 23/f (bocs a két komment miatt)
2015. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ilyen esetekben a TB fizeti a korrekciót.

Csak elméletben írhatok, mert már nős vagyok: ha valaki olyan szinten megfog, hogy ezt a dolgot leszámítva vonzónak találom, akkor biztos tudnám szeretni.

2015. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel nem tudnék együtt élni egy tartós, komoly kapcsolatban.


Sajnos viszolygok mindenfajta csonkítás látványától egyébként is. Esélyes, hogy még merevedésem sem lenne ezzel a tudattal és látvánnyal.


21/F

2015. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!