Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hány éves kortól regisztrál...

Ti hány éves kortól regisztrálnátok egy társkereső oldalra? Ha megtalálnak téged az ismerőseid rajta, szégyellnéd magad/ zavarba jönnél?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 23:13
 1/7 anonim válasza:
26%

Aha

Lánchíd

2014. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26-27 éves kor az ami már szerintem jobban kezeli ezt a helyzetet,ha a tizenéves oszt. társak meglátnák tuti lesülne a pofámról a bőr.
2014. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Hogy merülhet fel bárkiben az, hogy meglátják és megszégyenül? Helló! Csak olyan láthat meg téged, aki szintén fent van azon az oldalon. Akkor őneki ugyanúgy éghet a pofája, mint neked. (Vagy pontosabban egyikőtöknek sem, mert miért is?)


2. Én 20 évesen regisztráltam.

2014. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó kettőnek a választ!
2014. dec. 30. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan oldalak, nem is kevés, ahol regisztráció nélkül is lehet keresni a tagok között, ott pedig bárki felismerheti az embert
2015. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is fel lehet tenni neki a kérdést, hogy miért akkora paraj, hogy egy társkereső oldal tagjai közt keresgél.
2015. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő hogy ki hány éves kortól érzi hogy szeretne regisztrálni.

Kedves ismerőseim pedig nem társkeresőznek mert boldog párkapcsolatban élnek, ha ennek ellenére társkeresőznek, akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk (mármint pár mellett), egyébként nem érdkeel hogy ismerősök közül ki talál meg, egyik sem próbált segíteni, bevonni saját társaságába, valakinek bemutatni...

2015. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!