Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet jó? Olyan alkalmazá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jó? Olyan alkalmazást keresek ilyen képszerkesztőt amitől lehet nagyobbítani a segged meg mondjuk a mellet meg az arcot is szépíti?

Figyelt kérdés

tudom nem szép dolog de nah ...

de ne gagyit írjatok ami csak effekt pl retrica

köszi:)



2015. jan. 13. 15:37
1 2
 11/16 Noren1989 ***** válasza:

#10

Milyen kis előrelátó vagy ;)

2015. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De nem zavar, hogy csak a képeken leszel jó csaj, de a valóságban meg nem?
2015. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

najo nem vagyok ronda csaj :)

csak egyszerűen nem fb-ra hanem skypra akarok kitenni egy jo képet :D amugy majdnem mindenki szerkeszti én miért nem tehetem meg ? különben attól elszámítva hogy kicsit vékony vagyok attól függetlenül szerintem nem vagyok csúnya :) több barátom is volt már :DD

2015. jan. 13. 17:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha csak tipikus képhibát meg olyan külső hibát javítasz, ami nem állandó jellegű (pl. egy seb), attól még nem nézel ki másképp élőben. Vannak javítások, amik kb. olyanok, mint amire élőben az alapozót használjuk. Most hogy nekem miért sötétíti be egyik fogamat a gép, azt nem tudom, illetve a fények miatt lehet, élőben nem olyan, én ahhoz pl. ezért nyúlok hozzá.
2015. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
aha
2015. jan. 13. 20:10
 16/16 anonim válasza:
Ha a fejeden csak PS-el (vagy alternatív programokkal) lehet segíteni, ne ess kétségbe, itt a megoldás! Napi 12-16 óra ülés, mellé pedig napi 3x2-5 mekis hambi. ezzel a módszerrel pár hónapon belül akkora segged meg zsírcsöcsöd lesz hogy azt se tudod hogy szerkezd kissebre.
2015. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!