Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi a melleim mivel tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a melleim mivel tudom meg nagyobbitani? (a tobbi lent)

Figyelt kérdés
elégg ck tipi tapi és akk megnagyobodik v szex is kell hozzá?
2010. okt. 13. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úristen, most úgy leoltanálak h mennyire hülye vagy, de nincs rá erőm bocsi, én írok ide előszőr, mire ezt leírom, valszeg már írtak. Na hajrá srácok/csajok, nekem most nincs hozzá idegrendszerem.
2010. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Így semmivel, de miért akarsz nagyobb mellet? Én sosem a mellet nézem meg egy lányon, ha meg szeret a fiú, akkor úgysem érdekli...vagy partir!banc vagy esetleg?
2010. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező fogad el ugy magad ahogy vagy! aki szueret nem a mell méretedet fogja nézni az meg a másik verd ki ezt a butaságot a fejedből hogy tipi tapitol meg szextől nő a mell.
2010. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Moszuke ***** válasza:
50%

osztom az első hozzászóló véleményét.. nekem sincs erőm most ilyesmire:-/


buta vagy b+ haljál meg

2010. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

kimész a tehéntelepre,rá kötöd a fejőgépet és 24 óra elteltével leveszed,utána megszoptatod a borjúkat és kész is a nagyobb mell.remélem tudtam segíteni^^



Te tényleg ennyire elmaradott vagy szellemileg?Nem akarlak megbántani,főleg azért nem mert lány vagy,vagyis gondolom:D

2010. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy , ezzeket te se vetted be!
2010. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem is kicsik a melleim,a barátom imádja.

amúgy meg ha ilyen kérdést teszel föl lehetsz vagy 12.. tehát megnyugatatlak: fog még nőni! és a szextől nem nő.. :D meg a tipi-tapitól sem. :D

2010. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy közismert videoszpot alapján: "Te nagyon-nagyon buta vagy. Kérlek, ne szaporodj, és élj nagyon egészségtelenül!"
2010. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az enyém elég nagy, de mindig kisebbet szerettem volna.Nem kényelmes és utálom a melltartókat.A kérdésed alapján nagyon fiatal lehetsz, lehet, h még nőni fog, de a szex ezen nem változtat:)Erre még egy viccet tudok:

-Drágám, mit tegyek, h nagyobb legyen a mellem?-kérdi az asszony a férjtől.

-Törölgesd wc-papírral, a fenekednél bejött.

2010. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fotosoppal!
2010. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!